Sayfa 421/850 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon
Arama sonucu : 6793 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. 9 yıldır hissedeyim.Maliyetim 183.polemikle kaybedecek vaktim yok.Gemisini yuzduren kaptan olsun.Boş gevezelige karnım tok.Tamam anladık hepiniz çok profesyonel siniz.Bravo size.Cok biliyorsunuz.Tepeden satıp dipten alıyorsunuz.Bi siz bilmiyonuz.Biz bı halt bilmiyonuz.Anladik,yeter..Temel teknik analiz paylaşacak arkadaşlara fırsat verin.Biktik ,Tamam tamam hepiniz büyük bosacisiniz,harikasınız..

2. 9 yıldır burdasınız, 183 maliyetiniz var, ama hala ünal ı öğrenememişsiniz... Bu kağıt da teknik temel işlese kent yerine bunun fiyatı 2.500 olurdu. O kadar net.....Bu kağıt da şimdiye kadar TEMEL İŞLEMEDİ. Teknik de eh işte... Patronun o anki psikolojik durumu ve elindeki mal durumuna göre çizildi... Ne teknikler paylaşıldı ne temel analizler yapıldı. Sonuç? Ünal paşa ne derse o.. Hep kasa kazandı!
    Saygılar... Selametle...

3.  Alıntı Originally Posted by kasvet Yazıyı Oku
    Yeni üyeler hoş gelmiş. Ünal çok sever yenileri. Allah kurtarsın....
    Siz ona buna laf sallamadan duramazmısınız Allah aşkına. Ben de eskiyim burada. 10 Senedir karton taşıyorum.Sizlerjn yüzünden insalar yazmak istediklerini yazmıyor. Boş boş mesajlar.Kimin nerden sattığını,aldığını ne yapacaksınız.Sizi neden ilgilendirir. Sizin gibiler soğuttu burdan bizi.

4. Anlaşılan bazılarına rahatsızlık veriyoruz!!!! Müşteri peşinde olanlar olabilir mi? Yazdıklarımızın hepsi gerçek, yaşanmış delilli... Niye bu saldırı? Yeni türemiş nickler.. Sözde 10 yıllıklar!!! Yakalandınız...

5. yazılanları okumak yazılmak istenenlerden neden vazgeçirir anlamak zor

varsa yazacağınız yazarsınız.

sayın kasvet'in yazdıkları beni hiç rahatsız etmiyor mesela

ayrıca yazdıklarını beğenmediğim arkadaşlarımın yazdıkları benim yazmamada hiç engel olmuyor.

ayrıca tarzını beğenmediğimiz arkadaşları ret listesine almak gibi bir seçeneğimizde var.

tabi bence.

6. Biraz artik isi ciddiye alarak degerlendirelim....

Temel olarak his bir sikinti yok hissede....

Teknik olarak ise düşüş trendinde şuan yükselişe geçmemiş daha....

583.70 e gelecek gibi burda durmaz ise 574.50 den mutlaka tepecektir...

Yeni giren arkadaslar ve maliuetleri yuksekler icin bubseviyeler maliyet dusurme olarak degerlendirilebilir...

Benim 2021 mart ayina kadar paket yaptigim kumbaramdaki hic ellemedigim kartonlar devam edior...

Al sat yaptigim lotlarim var ve bu hafta soledigim aralikta alim yapmayi dusunuyorum...

Simdiye kadar lagbali mesajlar icin de arkadaslardan ozur dilerim...Hakkinizi helal edin...

Tskler...Bol kazanclar....

7.  Alıntı Originally Posted by demisas Yazıyı Oku
    Biraz artik isi ciddiye alarak degerlendirelim....

Yeni giren arkadaslar ve maliuetleri yuksekler icin bubseviyeler maliyet dusurme olarak degerlendirilebilir...

Benim 2021 mart ayina kadar paket yaptigim kumbaramdaki hic ellemedigim kartonlar devam edior...

Al sat yaptigim lotlarim var ve bu hafta soledigim aralikta alim yapmayi dusunuyorum...

Simdiye kadar lagbali mesajlar icin de arkadaslardan ozur dilerim...Hakkinizi helal edin...

8.  Alıntı Originally Posted by demisas Yazıyı Oku
    Biraz artik isi ciddiye alarak degerlendirelim....

587 den döndük diye umut ediyorum...biraz daha salar diye mal alamadim )) Tskler...Paketlerle devam yola....

Sayfa 421/850 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •