Sayfa 14/58 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 462 madde; 105 - 112 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

1. bu gerzek kağıdın latek lojistik ile mahkemesi ne oldu

2. Dosya bilirkişi heyetine ek rapora gitmis haziran ayında yıl başına anca rapor gelir. Bu sene umudu kesin

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Önceden Polisaç için fabrikanın aslında çalıştığını ifade eden arkadaşlar vardı. Bu anlamda SPK'daki arkadaşımla görüşmem oldu. Yukarıdaki ifadeyi kanıtlayan bir resim, fabrika çalışanı birinden açıklama ya da video falan var mı? Bir şekilde ıspat yaparsan hemen ilgilenelim dediler ama ben İstanbul'dayım. Varsa belge sunabilecek arkadaş benimle iletişime geçer mi?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. İnternetten uzun demir sipariş ver gelen ürünü spkya postala ya işlem yaparlar şirkete yada saçtan yapılmış demiri kullanırlar SPK inşaatında

5. Ademfil kardeşim mesajlarını kontrol edermisin ...

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Zoruna hic gitmesin. Bu bir kla******. 1 sallarsin kazanirsin, 2 sallarsin kazanirsin, 5 sallarsin kazanirsin... 6.da maalesef boylesine denk gelir batarsin. Cunku risk konsepti yok. 6.sinda butun yatirimini ayni kefeye koymussundur. Dustukce de capallama yapip daha da almissindir maliyeti dusurkek icin (stoplossa uyup cikmam gerekirken)

Tupras'tan Enka'dan batan var mi hic baktin mi?

Ozelestiri yapin biraz, borsayi kumar masasi olarak degil de yatirim yapilacak yer olarak gorun.

Gecmis olsun diyelim, kaybettiklerini baska yerlerden cikarirsin umarim.
    Ben batmadım Sadece bu hisseden kar edemedim dedim. Çok şükür batmak gibi bir durum yok, buna ayırdıgım para gitti, tabi benim yanlışım böyle çikolatadan saçma sapan bir hisseye para ayırmak yerine aynı param aselssanda olsa su anda sıfır mercedes alıyordum.

7. Duruşma ne oldu

8. Bu nun enson latek le olan dava nezamana

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 14/58 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •