Sayfa 25/58 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 193 - 200 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

1. Ne diyonuz arkadaşlar. Ne sermaye arttırımı ne bedellisi. Biz silinip gidebilir mi endişesi yaşarken lütfen biraz gercekci olun. Hele bir kota tekrar dönsün. Kota dönmemiş hakkında bir sürü mahkemesi olan bir şirketin bedelliymis sermaye arttirimiymis onay verir mi SPK lütfen arkadaşlar yapmayın zaten canımız burnumuzda

2. Kota geri dönmesi bile benim için yeterli en azından dursun, nasılsa biri satın alır bişi olur Türkiye bu hiç belli olmaz.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir, olmamıştır, olmayacaktır.
    Şüphe Ejderhası

3.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Arkadaslar, genpobwer hol. Hisse senedi olanlar, İstanbul 16.Tic.mah.ne latek ile davasında uzanmaması için dilekçe yazsınlar ne kadar çok dilekçe giderse okadar iyi olur gerek çeli karar çıktı ama gene uzadı şubatta

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mahkemenin gerekçeli karar vermesi demek mahkemenin bitmesi demektir, ara karar vermişlerdir. Mahkeme de 3. şahısların dilekçesini işleme ve ciddiye almaz. Davaya müdahil olabilirsek eğer ancak öyle dilekçe hakkımız oluşur o dava için.

Saygılar sevgiler.
    Şüphe Ejderhası

4.  Alıntı Originally Posted by Kolistirva Yazıyı Oku
    Kota geri dönmesi bile benim için yeterli en azından dursun, nasılsa biri satın alır bişi olur Türkiye bu hiç belli olmaz.
    Yanlış anladınız davaya müdahil olmak değil, sürecin hizlanması İÇİN ara karar verıldı gerek çeli kararın çıkması için o hakkı mı var çünkü durmadan uzuyor mağdur lar yokmuş gibi, isterseniz tanıdığınız hukuk çu varsa benim söylediğimi anlaşılır ben öğrendim öyle bir hakkı mı var

5.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Yanlış anladınız davaya müdahil olmak değil, sürecin hizlanması İÇİN ara karar verıldı gerek çeli kararın çıkması için o hakkı mı var çünkü durmadan uzuyor mağdur lar yokmuş gibi, isterseniz tanıdığınız hukuk çu varsa benim söylediğimi anlaşılır ben öğrendim öyle bir hakkı mı var

Sen müdahil olsan bile etkisi olmaz dosya rapor icin bilirkişide daha gelmesi uzun sürer kimsenin dilekçesi ise yaramaz hakim bilirkişiye muhtıra gönderecek işini yap yoksa soruşturma açarım diye onlar raporu sunacak sonra tebliğler itirazlar ek raporun ek raporu olmazsa beş altı aya karar çıkar

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku

Bildiğim kadarıyla bi 10 yıldır tanıdığım hukukçu ben varım. Öyle bir dilekçeyi sen sarı çizmeli mehmet ağa diye mahkeme kalemine verirsin, onlarda dosyaya bakarlar taraf mısın, kimsin diye, sonra buruşturup çöpe atarlar hakimin önüne bile gitmez, çünkü fırça yer kalem personeli bunun için.

Davayı pek takip etmiyorum, genpower'da param gitti fakat devede kulak benim için. Anlattığınızdan anladığım kadarıyla bu davanın en az 2 yılı var çözülmesi için. Hakim terfi alıpta gitmezse başka tarafa, yeni hakim gelirse 3 olur o yıl sayısı.
    Şüphe Ejderhası

7.  Alıntı Originally Posted by Kolistirva Yazıyı Oku
    Bildiğim kadarıyla bi 10 yıldır tanıdığım hukukçu ben varım. Öyle bir dilekçeyi sen sarı çizmeli mehmet ağa diye mahkeme kalemine verirsin, onlarda dosyaya bakarlar taraf mısın, kimsin diye, sonra buruşturup çöpe atarlar hakimin önüne bile gitmez, çünkü fırça yer kalem personeli bunun için.

Davayı pek takip etmiyorum, genpower'da param gitti fakat devede kulak benim için. Anlattığınızdan anladığım kadarıyla bu davanın en az 2 yılı var çözülmesi için. Hakim terfi alıpta gitmezse başka tarafa, yeni hakim gelirse 3 olur o yıl sayısı.
    Çok güzel ozetlemissin hocam teşekkür ederim .pp

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hepsi iyi hosta bu kağıdın borsaya dönmesi için mahkemenin sonuçlanması şart mı. Sonuçta ndn Kottan atıldığı belli. SPK şirkete kardeşim faaliyete gec su tarihe kadar dedi onlarda nasıl olsa gene uyarırlar deyip kulaklarının üstüne yattilar. Sonrası malum spk hadi kardeşim yükümlülüğünü yerine getirmedin borsa kotunda işin olmaz dedi. Nzmna kadar şirketi faal hale getirdim diyene kadar. Ozmn bende soruyorum saygıdeğer şirket sahibine . Kardeşim sen yükümlülüğünü yerine getir kota dön. Ondan sonra mahkemeni mı sonuclandirirsin sermaye arttirimina mı gidersin naparsan yap. Ama demekki kafasında nasıl bir şey varsa şu anda borsaymis yatırımcıymis vebalmis vs. Onemli değil adam için. Bizlerde sabır çekmekten daraldik bunaldik da. Yeter arkadaş yeter

Sayfa 25/58 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •