Sayfa 36/58 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 281 - 288 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

1. Ne bekliyoruz ki. Bitti artık. Benim için en azından. Maalesef . Böyle insanlarla tanistikca insanlara olan güvenim tamamen kayboldu. Yazık ki ne yazık. Beddua etmek istemiyorum ama içimden o kadar fazla etmek geciyorki. Ama sahiplerine değilde coluguna çocuğuna açıyorum. Karma felsefesi hiç duymamışlar demekki. Bu dünya da yaptıklarinin öbür tarafa mı kalacağını düşünüyorlar. Hiç mi colugumdan çocuğumdan çıkmaz diye düşünmezler. Benim huzurum gittiyse ins. Senin hiç kalmaz.

Neffos C5 Max cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bana telefon numaralarınızı yazın, sizi genpowercıların platformuna ekliyim.

genyatırımda sizin imtiyazlar olduğu için, onların çözümü, sizin içinde çözüm oluyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Ne bekliyoruz ki. Bitti artık. Benim için en azından. Maalesef . Böyle insanlarla tanistikca insanlara olan güvenim tamamen kayboldu. Yazık ki ne yazık. Beddua etmek istemiyorum ama içimden o kadar fazla etmek geciyorki. Ama sahiplerine değilde coluguna çocuğuna açıyorum. Karma felsefesi hiç duymamışlar demekki. Bu dünya da yaptıklarinin öbür tarafa mı kalacağını düşünüyorlar. Hiç mi colugumdan çocuğumdan çıkmaz diye düşünmezler. Benim huzurum gittiyse ins. Senin hiç kalmaz.

Kalmayacak sağlığı da huzuru da... dolandırdığı paralarla şifa bulamayacak, çocuğuna da artık acımıyorum, o bizimkilere acıdı mı? Hergün diyorum ki Rabbim tüm sebep olanları en sevdiklerinin acısıyla sınasın, dermanı olmayan dert versin inşallah...

4. Şimdi biz halka arz lara katılabilirdik eğer bu genpower hisseleri açık kalaydı yazık etti bizim paralarımıza her kim neden olduysa hepsinin................. cehenneme gitmesini isterim

5. Arkadaşlar bir sualim olacak. Zamanın birinde artı yatırım gen yatırımda ki hisselerini serbest bırakıp genpower holding in 59 milyonluk hissesini rehin almıştı. Bununla ilgili son durum ne oldu bilgisi olan var midir

6.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bir sualim olacak. Zamanın birinde artı yatırım gen yatırımda ki hisselerini serbest bırakıp genpower holding in 59 milyonluk hissesini rehin almıştı. Bununla ilgili son durum ne oldu bilgisi olan var midir

aynen duruyo.

senetlerin alacaklısı değişti. artı yatırımın bi iştiraki var. karsusan galiba.

temlik etmişler. karsusanı , artı yatırıma borçlandırmışlar. artı yatırımın alacağını, oraya şutlayıp, daha temizlemişler.

7. borç senedi 8 milyon .....2015 vadeli ve faizli....

8. İyi çalışmalar arkadaşlar... Latek ve Gnpower madurları die bir grup oluşturulmuş galiba nasıl katılabilirim.... Detaylı bilgiye sahip arkadaş cvp yazarsa sevinirim...

Sayfa 36/58 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •