Sayfa 42/58 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 329 - 336 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

borsa dışında yapılan işlemlerin altı aylık takası

3. Sayfada yazan olmayınca Müjdat efendi zanneder ki unuttu kekler... unutmadık her gün beddualarım senin ve en sevdiklerin üzerine kabul olduğunu görmeden Rabbim ölüm vermesin bana...

4. Levent Erdoğan alacak davası ile ilgili bilgisi olan var mı, bu davanın çoktan sonuçlanmış olması lazım ama spk'nın sitesine açıklama göndermiyorlar. Ayrıca 2018 bilançoları da yok. Bir açıklama yapın artık. Faaliyete ilişkin de en son açıklama 2017 de, 2 sene de makina parkının kurulması bitmez mi, yazıklar olsun

5. Dava kararı açıklandı .ist.23 hukuk mah dosya 2014/44 karaı gıdip öğrenebilirsınız

6. A Tech Fuarı

Ankara Congresiumda 22-25 Kasım 2018’de yapılacak fuarda G-02B standında Genpower Jeneratör olacak. Bakalım bu çalışmaları ne zaman zahmet edip bildirim olarak gönderecekler.

7. 20 kasım 2017 tarihinde kapa su açıklama yapılmıs. Bağlı şirketimiz polisac ın makine kurma işlemi devam etmektedir. Hassas makineler olması parçalarının hasar görmesi yurt dışından uzmanlar eşliğinde kurulması vs.vs. maddi olarak ilave yük getirdiğinden kurulum yavaş işlemektedir. Faaliyete geçince bilgi verilip gerekli işlemler yapılacaktır (borsaya yeniden girmesi) bu kadar basit bir durumu 2 yıldır sürünceme de bıraktılar. Bu kadar zor mu sayın uslu. Bu kadar yatırımcı senin insafına kalmak zorunda mı. İstesen faaliyete geçiremez misin. Ah alıyorsun ah. Bu ahlar kalmaz ama bunu bilesin. Yazıktır insafsızlıktır. Sesimizi duymuyorsan bile oku su formu.

8. İzmirde ki polisac fabkasını da arıyorum ancak numaraları gayri faal. Ozamn google haritalardan yanındaki firmaları aradım polisac metal ile ilgili bilginiz var mı diye onlarında haberleri yokmuş.

Sayfa 42/58 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •