Sayfa 44/58 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 345 - 352 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

1. Arkadaşlar, mahkeme bitti karar kesınleşti, yukarıda paylaştım, ama yazılı olarak almak lazım...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, mahkeme bitti karar kesınleşti, yukarıda paylaştım, ama yazılı olarak almak lazım...

Hocam paylaştım dediniz ama göremedim. Nedir mahkeme sonucu?

3. Genpower

Yanliş anladınız adem bey mahkemesı bıtı ben ğrendım kayıp eden tarafda üst mahkemeye başvurmadı anlayacagınız anlaştılar fakat resmı yazıyı alamadım forumda elı uzun olan arkadaşlara soyledım bı öğrenırmısınız dıye ama ses seda yok konu bundan ıbarat

4. Borsa kotundan çıkaralı 2 yıl oldu. Bir makine parkını kurmak bu kadar mı zor. Beceriksizler . polisac nerde kardeşim nerede cevap ver şirketin sahibi. Yeter lan beklettiğiniz. Paramızı çaldınız yıllarımızı çaldınız. Yeter ulan yeter.

5. Sabir ediyorum ama artık biçak kemiğe dayandı. Yazın Anka ya gitmek farz oldu...... Kopacak sa kıymetim orda kopsun

6.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Yanliş anladınız adem bey mahkemesı bıtı ben ğrendım kayıp eden tarafda üst mahkemeye başvurmadı anlayacagınız anlaştılar fakat resmı yazıyı alamadım forumda elı uzun olan arkadaşlara soyledım bı öğrenırmısınız dıye ama ses seda yok konu bundan ıbarat
    2014/1103 dosyası. Bununla ilgili son mahkeme yanılmıyorsam şubat 2018 de görüldü. Ancak dediğiniz gibi herhangi bir açıklama yapılmadı. Sayın Ademfil bey bu aralar bir açıklama göndereceklerdir demişti . acaba burada hem polisac için hemde yukarıdaki dava için bir açıklama gelir mi onu takip etmek lazım. Ya da işi bilen dava dosyası sonucunu alabilecek bir arkadaş olsa da baksa. Sayın şirket sahibi düşürdüğün şu duruma bak bizi. Lütfen şunlarla ilgili artık gerekli bildirimi yap. İnsanları öylemiydi böylemiydi diye beyin fırtınası yaptırmak zorunda bırakma artık. Bari bunu yap.

7. Anadolu Ceviz A.Ş. �nin sahipleri Transtürk Holdingi satın alarak Anadolu Cevizin % 18.47 sini Transtürk Holdinge iştirak yapmışlardır. Borsada kot dışı kalan Transtürk Holdingin tekrar borsaya dönüşü sağlanmış gözükmektedir. Bu şekilde piyasada 7000 civarında yatırımcısı olan Transtürk Holding yatırımcılarının tekrar piyasaya dönüşü sağlanmış olacaktır. Geçmişte bu tür ortaklıkları olan şirketlerin bu dönüşümü sağlanırsa geçmişte madur durumda olan borsa yatırımcılarıda tekrar sisteme kazandırılmış olur. Borsada sıkıntıları olan madur yatırımcıların sorunlarınında bu şekilde ortaklıklarla sorunlarına çözüm üretilmiş olur. Bu tür birleşmeler tüm geçmişteki şirketlere örnek teşkil edecek şekilde yapılanmasıyla piyasa ve sisteme katkı sağlayacağı düşüncesindeyiz.

BORSA UZMANLARI DERNEĞİ

Transtürkten alınan yazıdır. Müjdat USLU sen neden herhangi bir girişimde bulunmuyorsun. Neden sana ve şirketine güvenen yatırımcılarını yüz üstü bırakıyorsun. Neden herhangi bir açıklama yapmıyorsun. Bıçak kemiğe dayandı müjdat beyefendi.

8. Yeni yıl gelmeden mutlu bir haber alır mıyız ki. Sayın pek muhterem müjdat uslu beyefendi şaşırtırmısın lütfen bizi.

Sayfa 44/58 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •