Sayfa 442/443 İlkİlk ... 342392432440441442443 SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Şikayet etmeyen yok, zaten o yüzden detaylı açıklama yaptılar ama %30 düştükten sonra açıkladılar, hissenin içinden geçtiler, doğrusunu açıklasan kim inanır artık.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Dün yüklü alım saat 16 da başlamış, bir kurum son aylarda ki en montanlı alımı yaparak en dipten ne var ne yok silmiş süpürmüş, seans kapanmış ve çattt diye normal bilançonun açıklandığı sunum KAP a düşmüş, aaaaa o da ne meğer şirket ciddi kar etmiş, işlerde gayet iyiymiş. Tüm bunlar tesadüf elbette. Hatta hayal de olabilir, bizde burada yazmıyoruz zaten, her şey bir hayalden ibaret.
    Az insan çok huzur

3.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Dün yüklü alım saat 16 da başlamış, bir kurum son aylarda ki en montanlı alımı yaparak en dipten ne var ne yok silmiş süpürmüş, seans kapanmış ve çattt diye normal bilançonun açıklandığı sunum KAP a düşmüş, aaaaa o da ne meğer şirket ciddi kar etmiş, işlerde gayet iyiymiş. Tüm bunlar tesadüf elbette. Hatta hayal de olabilir, bizde burada yazmıyoruz zaten, her şey bir hayalden ibaret.
    Şirketlerin çoğu bunun gibi enflasyon muhasebesinden dolayı net karlar düştü ama hiç birisi bunun kadar düşmedi, niyet yatırımcıyı yemek.

4. 15.71 gören hisse 9.50'lere düşürüldü, tepeden %60'ın üzerinde kayıp var, bugün en azından 10 üstüne atmalıydı, tek hane mi kaldı be rezil.

5. Yönetim Kurulumuzun 27.03.2024 tarih ve 2024 / 15 no'lu toplantısında;Yönetim Kurulu Başkanlığına Sayın İsmail TARMAN'ın,
    Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine ve Murahhas Üye olarak Sayın MURAT TARMAN 'ın
    Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine ve Murahhas Üye olarak Sayın MUSTAFA TARMAN 'ın seçilmelerine oy birliği ile karar verilmiştir.

Şirket yönetiminde Tarrman ailesinin borusu ötüyor, biz yatırımcıları aileden saymazlar, üç tane Tarman var yönetimde, hissenin tek haneli fiyatlarda olması ayıp yahu,

6. Son 1 yıldır size inanan yatırımcıları şu faiz ortamında eksi getiri sağlattınız. Enflasyon muhasebesi ile şirketin değerini bitirdiniz. Bu mübarek günde ne diyeyim inşallah bize yaptıklarınızı fazlasıyla karşılığını alırsınız YTD DİR

7.  Alıntı Originally Posted by aydın9 Yazıyı Oku
    Son 1 yıldır size inanan yatırımcıları şu faiz ortamında eksi getiri sağlattınız. Enflasyon muhasebesi ile şirketin değerini bitirdiniz. Bu mübarek günde ne diyeyim inşallah bize yaptıklarınızı fazlasıyla karşılığını alırsınız YTD DİR
    Bolluk ve bereket ayında bile %15'e yakın zarar yazdırdı hem de endeks rekor kırarken, tepeden %60 aşağıda, kabahat bizde ki şirkete güvenip para yatırdık.

8. 10.15 üstüne atıp düşeni kırmadan bir mk olmaz bundan, sabah devre bile kesti.

Sayfa 442/443 İlkİlk ... 342392432440441442443 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •