Sayfa 89/1003 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 705 - 712 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Değerli dostlar maliyetime geldi halkbankası 5.85 çıkmak istiyorum ama bir türlü satamıyorum. Bir tardıma ihtiyacım var. Elim varmıyor...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Burası Maliyetine Gelse 1 Saniye Bile Beklemeden Kaçacak İnsanlarla Dolu

Maliyetin 8-10TL Arası Olsa Ne Yapardın Düşün,5,85'de Birisi Maliyetime Geldi Satıyım mı Diye Sorsa Tepkin Ne Olurdu
    Yatırım Tavsiyesi Yapmamak Lazım

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Burdan hisse satilmaz. Her gun de basimizi ayni sey ile utuleme yahu. Yatirim tavsiyesine giriyor bu. Burdaki kimse senden fazla birsey bilmiyor ki. Bilse ne olacak, burasi borsa, biz fiyatlari sekillendirmiyoruz. Sen kendi kararini kendin veremiyorsan borsada isin ne?
    Kardeş Senin ne yapacağını bilemediğin bir desteğe ihtiyaç duyduğun an hiç olmadı mı? Sorularımı baş ütüleme olarak yorumluyorsun gerçekten şu an çok desteğe ihtiyacım var

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by MuSTi Yazıyı Oku
    Burası Maliyetine Gelse 1 Saniye Bile Beklemeden Kaçacak İnsanlarla Dolu

Maliyetin 8-10TL Arası Olsa Ne Yapardın Düşün,5,85'de Birisi Maliyetime Geldi Satıyım mı Diye Sorsa Tepkin Ne Olurdu
    Milletin pestili cikmis zaten.

4. Tgt, olaylar malum. Karışık. Daha çok karışabilir, dün gibi değil daha çok korku olduğunda mal alınır ama bunu görmek zor bu en kötümü daha kötü var mı. Endeks için 94-96 olası davaya 20 gün kaldı osisa nın söylediği gibi değersiz girmek mi isteyecek piyasa değeri için. Bilmek zor

Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Kardeş Senin ne yapacağını bilemediğin bir desteğe ihtiyaç duyduğun an hiç olmadı mı? Sorularımı baş ütüleme olarak yorumluyorsun gerçekten şu an çok desteğe ihtiyacım var
    Tamam da herkesin durumu farkli. Bazisi hisseyi tasiyabilir, bazisinin odemesi vardir, bazisi kredili almistir. Bazisi kisa dusunuyordur, bazisi uzun. Bazisi tum portfoyu gommustur, bazisi bir kismiyla almistir.

Biz nasil bir tavisye verelim. 2 senedir bizim elimizde patlamis zaten. Birsey biliyor olsak kendimize faydamiz olurdu! Bu acidan da bak.

Ben sahsen 90 sentten bu hisseyi satmam. Net. En kotu zamanlarda 80 sentten dondu 2 kere. Ama ortada global kriz, korona, apocalypse donuyor, bilmek mumkun degil ne olacagini. Bir hisse bu kadar rahatsiz ediyorsa insani, borsada olmamak en guzeli. Sagligini bozacaksa anlami yok.

6. Rusya %13 eksi değerde işlem görüyor. Bu fiyatlar ile Lübnan sonrası ihlas önce İran’a gelecek gibi.

7.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Değerli dostlar maliyetime geldi halkbankası 5.85 çıkmak istiyorum ama bir türlü satamıyorum. Bir tardıma ihtiyacım var. Elim varmıyor...

Kardeş kararsız kalıyorsan yarısını sat yarısını tut, ne şiş yansın ne kebap. Stresini azaltmış olursun.

Psikolojim bozuldu. Elimde ihlas vardı 50 kuruştan, yayla vardı 93 maliyetten, halkgyo 93 kuruştan, hepsini feda ettim. 6.50 den ilk aldım. 5.85 e maliyet düşürdüm. Ama tüm portföy ve 112 bin lazım olan parayla girmiş buldum kendimi. 7.47 den satamadım. Şimdi yine satamıyorum şaşırttı beni bu en ucuz dediğim hisse borsaya tiksindirdi. Bir destek arıyorum lütfen beni yanlış anlamayın. Tüm portföy girmiş buldum kendi mi...

Sayfa 89/1003 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •