Sayfa 352/690 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by asedi Yazıyı Oku
    An Miami, 100.000 Lot ile başlamışsınız hayırlı olsun. Ama diğerleri ne anlamadım! Satın çıkın mı demek istiyorsunuz?!! Bir ben akıllıyım mı demek istiyorsunuz? Sonraki yazınızda da “ yüksek maliyetliler adına üzüldüm “yazmışsınız. Gerçekten mi?! Sanmam 0.37 yi göstermez diye tahmin etmem demişsiniz. Allah razı olsun en azından oradan düşmezmiş!! Madem oralara kadar inebileceğin düşünüyordunuz neden bu maliyet ile başladınız?! Benim maliyetim yüksek belli ki benden akıllısın. Ama zaten şirket sahipleri bu kadar acımasızken bir de böyle insanlara tahammül etmek bana çok geliyor. Bu kadar yüksek maliyetli KY beklerken bu yazılanlar abesle iştigaldir. Öngörün olur ya da olmaz ama bu yazdığın vicdana sığmaz. İnşallah herkes zararını çıkarır. Gerçekten çok acıtıcı.
    Yanlış anlıyorsunuz bence arkadaşı.Kendince planını açıkladı.Tutacak diye bir kural yok.
    Yazdığı planı uygulayabilmek için çelik gibi irade lazım.Başaranda sonunda kesinlikle kaybetmez.Karla zarar kardeştir.Herkesin fikrini dinleyip kendi bildiğimizi yapıyoruz neticede.Kötüniyetli bir paylaşımdan çok düşündürücü bir paylaşım.
    Bende düştükçe alıyorum ama 0.37 olursa oraya cephane bırakmam paçal için)

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Patron hisselerinde klasik hareket borsa çıkarken her an gidecek gibi tut bir kademe kaldır.. KY alıma başlayınca seans sonu negatif olana kadar bas.. en çok yükselen piyasada dökülme olur.. Biraz yaratıcılık lazım.
    Dün 0.89 0.87 operasyonu iyiydi ama bugün uyandı)

3. Şahsi düşüncemdir.. Ben bedelliye katılmış olsam ve bu fiyatlara kadar beklemiş olsaydım zararı sineye çekip satmazdım.. her fırsatta maliyet düşürmeye çalışırdım.. Ama hisse şu olur bu olur bilemem, rasyoları kötü değil.. ASLA AL SAT TAVSİYESİ değildir.

4. Sinirleri yıpratmak için yapıyor o hareketleri.. hiç umulmadık bir zamanda bir haberle gidecek gibi duruyor hisse.. YTD
     Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Dün 0.89 0.87 operasyonu iyiydi ama bugün uyandı)

[QUOTE=miami;5826337]100000 lot ile başladım bugun.
    125000 lot 0.77
    150000 lot 0.67
    200000 lot 0.57
    250000 lot 0.47
    300000 lot 0.37

Alimlarim hazirda bekliyor..

0.37 gostermez diye tahmin ediyorum[/QUO
    işin güzel yanı aşağı kademeler dolu ,bir arkadaş tek başına 1 milyon 25 bin lot alım yazmış aşağı kademelere,bu aslında umut verici spek verdikçe alıcısı hazır)))))))))

6. Sayın GP, bu forumu okuyan 1.5 TL ve üstü bu kadar insan varken 0.37 TL rakamını telaffuz etmek hangi vicdana sığar?! Kötü niyetli olmayabilir ama sözlerine dikkat edecek. O yazdığı kademeler için alım yaparım demiş yani ihtimal dahilinde görüyor. Bunu da anlarım ama bunu yazmak ayıptır, içinde yaşasın veya yazdığı kademelere gelecekse teknik ve temel olarak altını doldursun. Olmaz diyemem ama bu yüksek maliyetli KY ‘yı moral olarak nasıl çökertir farkında olmak lazım bunun. Yoksa patronu zaten biliyoruz. Ama şu an ihtiyacımız olan en son şey moral bozukluğu. Madem bizler için üzülüyor o halde o düşük kademeleri yazıp buralardan alırım param hazır yazmamalıydı. En çok bozulduğumda “0.37 ‘yi göstermez, sanmam” yazması. Oraya gelirse elinde bulunanlar için ne anlama geleceğini iyi anlamalı. Bir çok insanın durumu içler acısı olur. Neyse kar, zarar kardeştir. Ama bu forumda olumlu ya da olumsuz yazarken 2 kere düşünmeli. Çünkü çok zor durumdayız. İnşallah o kademelere gelmez. Ne diyeyim hayırlısı ne ise o olur inşallah.

Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Yıllar önce klgyo da çok iyi para kazandım.
    Sahiplerine hiç güvenmiyorum.
    Kasadaki parayı nasıl yokedeceklerini çoktan hesaplamislardir.
    Bence Önümüzdeki 3 5 ayda saçma sapan bir satın alım yapacaklar.
    O yüzden maalesef fiyatların aşağı gidecegini düşünüyorum.
    Yapmadıkları şey sanmayın sakın isteyen gidip halka arzdan sonra aldıkları AVM ye kaç milyon USD ödediklerini araştırabilir.
    Maliyetleri yukarda olan arkadaşlar için çok üzgünüm..
    Gene de bunları yazan biri 0.37 ye düşebileceğini düşünen biri rusya işi çözülmeden hem de 100 bin lot gibi fena sayılmayacak bir lotla neden alım yapar ilginç cidden.Yani üç beş ay sonra saçmasapan bir alımla bedelli parasını iç edeceklerini düşündüğüm aşağı gideceğini düşündüğüm şirkete şimdi neden para koyayım ki beklerim o zaman para koyarım.

Benim aklıma göre abrakadabra yaptılar,ortada uzun soluklu bir tiyatro var,bu aşamada durum tatsız ama borsadır burası 0.37 de gösterebilirler 6.37 de asıl planları nedir şu anda bilmiyoruz.Bence mal dağıtımı derdinde olsalar bilançoda o karı saklama bedelli zamanlaması falan o işler hiç olmazdı.Aksine bilançoyu çok daha mükemmel gösterirlerdi,gerçi saklanmış karla bile muhteşem geldi ya neyse.Bence oyun bitmedi,elbet bu kadar zararı sineye çekmeyeceğiz,kendimize bilgimize görgümüze ayıp olur))))))

Sayfa 352/690 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •