Sayfa 124/1001 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 985 - 992 arası.

Konu: Viop - XIV

1.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    neye göre pahalı... bir açıklar mısın ?
    10 yıllık grafikisine baktım, aynı dow gibi hiç düşmemiş hep up up
    1 liralık hisse olmuş 100 lira,

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,659
    bugün global olarak her yer yeşillenmeliydi. şaşırtıcı yani buna bile güç bulamıyor piyasalar.

yavru boğaları kafeslemek lazım.

tabi bu güçsüzlük bomba bir haberin yolda olduğunu gösteriyor sanki. piyasaya girmek için 3 adım bekliyorum.

1-felaket haberler
    2-dipleyip panik havasıyla piyasalara ayu pençeleri (mala giriş part-1)
    3-şöyle dow30 13bin'lerden tırtık grafik bikaç ay boyunca (mala giriş part-2)

Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    yapana helal olsun onlarda yemeseydi bu numarayı şirketi bi inceleseleridi...

yok startup yok vatan millet sakarya...

yok gelecek teknoloji melek yatrımcı bir sürü antin kuntin kelimeyle geçirdiler...
    Desen de helal olmayabilir )..

4.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    damat çok sıkıntılı... mavi ekran verdi orda... sesli güldüm izlerken...
    Kaynağı sorunca error verdi, sorulacak soruları okumadı sanırım... veya atladı bu soruyu... ilk başta takıldı, daha sonra da kelime kalabalıklığı yapıp kaynak cevabını salak yaptı... halbu ki takip ettiğim kadarıyla işsizlik maaşı fonu var nakit.. muhtemelen orayı kullanacaklar... yanılıyor olabilirim ama bu soruya cevap vermiyorlar..

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Eregltuprs abime yazik oldu. Mal varligi eridi gitti. O kadar dedik kar realizasyonu yap. Yok temettu dedi yok baska bir sey bu noktaya gelindi
    satmadığı sürece bir şey kaybetmez... fabrikaları rafinerileri yerle yeksan olmadı, hisse fiyatı düştü sadece... beklediği sürece sabit, yine alır her sene temettüsünü...
    realizasyon yapacak olsa zaten bunca sene de tutamaz çoktan satmış olurdu bundan çok seneler önce... trader değil ki...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ihtiyac akcesi iste boyle gunler icin var.
    Onu 2018 krizinde kullandılar diye biliyorum.. yedek akçeler hazinenin kasasında cari açık için kullanıldı

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    satmadığı sürece bir şey kaybetmez... fabrikaları rafinerileri yerle yeksan olmadı, hisse fiyatı düştü sadece...
    realizasyon yapacak olsa zaten bunca sene de tutamaz çoktan satmış olurdu bundan çok seneler önce... trader değil ki...
    140 liralara gelince dediydik sat artik diye. Vazgecmedi. Kqybettigi sey zaman ve firsatlar oldu. Saglik olsun.

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Sadece seninle değil, bir çok azılı ayı dost ile ayrı düştüm. Benim iş Temel'in
    "Ne bir tanesi, hepsi trafikte ters yönden gidiyor"
    hikayesine benzedi.
    İyisin iyisin, halledersin yine inşallah işlerini..

Sayfa 124/1001 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •