Sayfa 367/1001 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467867 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: Viop - XIV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    inşallah bazı doktorların düşündüğü gibi yazın azalır biter...mehmet öz artık bu virüs hep hayatımızda olacak ancak ne kadar geç yakalanırsanız hayatta kalma şansınız ve bu hastalığı hafif atlatma şansınız o kadar fazla diyor...şu an virüs insan vücüdunu tanımıyor hayvan vücudu sanıyor ve ona göre hareket ediyor bu da insanların ölmesine sebep oluyor bir süre sonra virüs yeni konak yerine göre yani insan vücuduna göre mutasyona uğrayacak ve konak yerini öldürmeden yok etmeden birlikte yaşamayı öğrenecek diyor...mantıklı gibi...

Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    usta sıcakta azalır demelerinin nedeni konusurken,hapsırınca ortaya atılan su damlacıklarının sıcak daha hızlı buharlaştıgıymış.bu grip benzeri virüsler havada ve belli zeminlerde belli saatlerde kalabiliyormuş.dün dsö de bu virüsün havada4saat asılı kaldıgı belirtti zaten ...durum bu yaniii

ABD borsalarında son dakikalardaki satışın sebebi :

3. Takas şirketi ve devamı için önlem yokmu yani..?? Onun zor durumda kalmasının nedeni hisselerin aşırı düşmesimi?Bizde de olurmu bu durum

4.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Dow iyice sapıtmış. Zirvenin yarısı 14-15 bin civarına kadar inecek gibi gidiyor. Dowa rağmen bizim kuyruğu dik tutuyorlar. Pazartesi sabah dışarıdı buralarda olursa yine 84 bin açarız. 84-82 bin desteği yine bizi kurtarır. Sonrasında dow düşmeye devam ederse 82 bini kırarsak taban bombardımanıyla 77-76 bine çakarlar. Düşüş bankalarla olur. Y.t.d.
    dow ve bist ya buralardan 2-3 aylık bir üçgen(testere) formasyonuna girer diye beklemekteyim ya da bir boy daha aşağıdan.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Allianz emeklilik dövize dayalı fon aldım.sistem ona yönlendirir zaten.aciklamasinda da dövizden kazanç elde etmek isteyen müşterilerin tercih ettiği fon diyor.

Ama eurobond iceriyormus gerizekalı fon.doviz giderken zarar yazdırmış.ben de iyi hareket yaptım diyorum.

Risk bilgilendirme yok,doğru dürüst uyarı yok.sadece dövizdeki hareketlilikten faydalanmak isteyen yatırımcıların tercihi diyor.ulan o zaman nasıl zarar ettiniz diyorum, risk algısının artması fiyatı düşürdü diyor o zaman s...siz açıklamasına yazsana döviz ikiye katladı bile zarar yazdirabilir bizim salak fon diye
    Fon içeriğine bakmanız gerekiyordu, eurobond fiyatları borsa gibi sert düştü malum cds yükselişi. Likit döviz içeren fon da mutlaka vardır sizin emeklilik şirketinde.
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Abi oyle. O yuzden sana biraz yuklendim iki gun once. Bu konu hakkinda net ifadelerden kacinmak gerek. Isin nereye gittigini kimse bilmiyor ve kimsenin bir kurtulus recetesi yok
    Bir şekilde kurtulacak dünya bu virüsten de, önlemler alınmalı elbet ama aşırı karamsarlıkta bütün dünyayı dümdüz eder. 1 ayda nerden nereye geldik zaten.
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    usta sıcakta azalır demelerinin nedeni konusurken,hapsırınca ortaya atılan su damlacıklarının sıcak daha hızlı buharlaştıgıymış.bu grip benzeri virüsler havada ve belli zeminlerde belli saatlerde kalabiliyormuş.dün dsö de bu virüsün havada4saat asılı kaldıgı belirtti zaten ...durum bu yaniii
    camı açsak ozaman camdan da girer eve neden kapanıyoz

+ yazın havada kalma süresi daha çok uzar. sıcaklık etkisi ile.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

tahminmce bu virüsten artık kaçış yok bir şekilde hızla yayılmaya devam.

anca virüsün bünyemize alışıp öldürmemesini beklicez.

hayvanlarda öldürmüyor diyorlar çünkü ölürse kendisi beslenemiyor çoğalamıyor . insana ilk girdiğinden buyana hala şuursuzca davranıyor heyvan oğlu heyvan. ben ölünce ne ok yiyecekse.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 367/1001 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •