Sayfa 479/1001 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579979 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: Viop - XIV

1. Son 24 saatte suudi arabistanda 72 turk umreci corona pozitif cikmis. Bize giren kac kisiydi umreden.. vallahi bu durumun sebebi kesinlikle bu umreciler.

Alıntı Originally Posted by G.explorer Yazıyı Oku
    Sokağa çıkma yasağı ilan etmek için para ve altyapı lazım. Onu ayarlayamadan çok beklentiye girmemek gerek,
    Devletin para kazanması için ozel sektorun calısması lazım, yoksa çark nasıl donecek,
    Sozun bittiği yerdeyiz.
    Bende zaten yazmayı düşünüyorduö siz vesile oldunuz

Evet

Cb den tut tüm bakanlar tv başında bacak bacak üstüne atmış kahvelerini yudumlarken sefirin kızını mı yoksa hercaimi izliyor sanıyorsunuz kara kara düşünüyorlar sokağa çıkma yasağı yapsak millet ne yiyecek biz verelim desek cepte 5 kuruş yok işverene yüklesek kepenk çekerler bokun içinde çırpınıyorlar bakalım ne zaman itiraf edecekler bu boku beceremedik imf kurtar bizi diye

Sözüm size değil sadece vesile oldunuz

Saygılar

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Alt hastalığı varmış.(başka haberde okumuştum)
    Ok teşekkürler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    kabahat umreye gidenlerde değil onların gitmesine müsaade edenlerde...

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Borsa niye kapansin. Bir cok ulkede var sokaga cikma yasagi ama borsalari kapali degil
    65 üstü sokağa çıkma yasağına doktor, eczacı dahil edilmemiş.

Aracı kurumlarda, bankalarda, borsa istanbulda, takasbankda, MKK da imza atacak yetkili personel, operasyon görevlileri ve bilgisayarların başında da operatörler olmak zorunda.

Ekmek yerine makarna olur ama para işleri için hala insanlara gerek var bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Borsa niye kapansin. Bir cok ulkede var sokaga cikma yasagi ama borsalari kapali degil
    bu benim fikrim. Ne yapacak araci kurum calisanlarina serbest mi diyecek. Cok mu istiyor borsanin acik kalmasini bizim yonetim. Hatta ben yarin azicik parami cekip alacagim. Ne olur ne olmaz.nasrettinin sarmisagi basucunda dursun.

Alıntı Originally Posted by alihaydar Yazıyı Oku
    Son 24 saatte suudi arabistanda 72 turk umreci corona pozitif cikmis. Bize giren kac kisiydi umreden.. vallahi bu durumun sebebi kesinlikle bu umreciler.
    Bu yalan haber,Ümrede Türk vatandaşı kalmamış.

8.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    kabahat umreye gidenlerde değil onların gitmesine müsaade edenlerde...
    Devir hocanın 2008 kasımında bi sonraki kriz ile ilgili yazılarını hatırlıyor musun?

Sayfa 479/1001 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •