S.A. hayırlı bayramlar. Forumu iyi t..muhabbeti kısmı etmeyelim.Burası fikir alışverişi yeri.kaç yıl öğretim görevliliği yaptım kaç yaşımdan sonra teknik temel analiz öğrenmeye başladım.eskiden olsa televizyonlar ne derse yapardım ve yapardık,föy ile hisse alıp sattığım yılları hatırlarım.burası borsa koskoca imkb30 şirketinin batışını izledim üstelik tüm sahipleri küçük yatırımcıydı.tek bildiğim,büyükler zarar etmiyor.fibonacci seviyesi yükselen kanalı kırılmak üzere bunu bende okuyorum siz profesyoneller okuyorsunuz,bu saatten sonra birileri uçup kaçmaktan vazgeçmiyor dillendiriyorsa bu sözlerin tek hakkı kötektir,sayfa sahibi bizleri koruyor hakkını yemeyelim,o kadar hisse söyledi içinden cımbızla çekip alt tarafı yüzde 20-30 yükselmiş bir hisse buluyorsunuz emeklerine saygısızlık ediyorsunuz,bu yaşımda burada bunları yazıyorsam haksızlığa karşı olduğumdan yazıyorum.forumu ilk günden okuyorum,adamın amacı pazarlanmadan korumak küçük yatırımcıyı anlayın bunu.onun söylediği yüzde 50-60 getirmiş hisselerde var.düşününce bu piyasanın daha yukarısı için zorlandığı çok açık anlatılan gibi kaldır vur hareketi başladığı zaman kenardan izlemek sabırla açığa satıp beklemek veya sadece izlemek en az 6 ay çok mantıklı bir hareket.Viop için ne yapalım buradan alalım mı satalım mı peki sizce olasılık nedir? tamam buraya kadar kumar olayına dökmeden viopta satmak fibonacci seviyesinden mantıksız mı? nedenleri ile yazın hak verelim buradaki her fikir bir beyin fırtınasıdır eğitimci olarak fikirlerin değerine inanırım.fakat başkalarını karalayanların amaçları sadece pazarlama olabilir başka bir düşünce gelemez aklımıza. kalın salıcakla forumu kirletmeyin