Special Days Image
Sayfa 12/14 İlkİlk ... 21011121314 SonSon
Arama sonucu : 111 madde; 89 - 96 arası.

Konu: AKSEL - Aksel Yatırım Holding

1. Ben suç duyurusunda bulunalı 2,5 ay oldu.

2. SPK resmi suç duyurusu C.Bşsavcılığına ulaşmadığından suç duyuruma Kovuşturmaya Yer Olmşadığı verildı. Kurum olarak SPK nın suç duyurusunda lobulunması gerekliymiş. Bunu öğrenmiş oldum YTD

3. Benim gibi mağdur olan yatırımcılar SPK'ya bir dilekçe ile müracaat ederek suç duyurusunda bulunulup bulunulmadığını, bulunulmuş ise hangi C.Başsavcılığında ve soruşturma dosya numarasını isteyecek. Gelen cevaba istinaden aynı C.savcılığı ve soruşturma dosyasına müşteki sıfatıyla dilekçe ile dahil olacak. YTD

4. Şunu unutmamalıyız. Ne kadar mağdur şikayetçi olup yasal gereğini talep ederse her bir mağdur için herbir Aksel şirket yönetim kurulundakiler ayrı ayrı yargılama sonunda suçlu bulunurlarsa ceza alacaklar. YTD

5. SPK'ya dilekçe hazırladım. Aksel Yatırım Holding hakkında suç duyurusunda bulunuldumu? Hangi adliyede? Soruşturma numarasının ne olduğu? Sorularına cevap. Akabinde soruşturmaya mağdur/müşteki sıfatıyla şikayet dilekçesi (Bulunulan İl veya İlçe C.Başsavcılığı Muhabere bürosu aracılığı ile gönderilecek) hazırlayarak bizleri zatara uğratanlar hakkında şikayetçi olucam. Bu yazıyı bilgi amaçlı yazdım. Dosya numarası gelirse davaya taraf olduktan sonra paylaşırım YTD

6.  Alıntı Originally Posted by verygood Yazıyı Oku
    SPK'ya dilekçe hazırladım. Aksel Yatırım Holding hakkında suç duyurusunda bulunuldumu? Hangi adliyede? Soruşturma numarasının ne olduğu? Sorularına cevap. Akabinde soruşturmaya mağdur/müşteki sıfatıyla şikayet dilekçesi (Bulunulan İl veya İlçe C.Başsavcılığı Muhabere bürosu aracılığı ile gönderilecek) hazırlayarak bizleri zatara uğratanlar hakkında şikayetçi olucam. Bu yazıyı bilgi amaçlı yazdım. Dosya numarası gelirse davaya taraf olduktan sonra paylaşırım YTD
    Hepimiz bunu yapmalıyız. Dilekçeyi paylasabilirmisin

7. SPK bana dosya numarasını bildirsin suc duyurusu dilekcemi paylaşırım

8. Bekliyoruz. Memsa 1 sene sonra borsaya kotta kalma parasını odedi ve birkaç gün once tahtası acildi. Aksel de byle birsey olabilir mi

Sayfa 12/14 İlkİlk ... 21011121314 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •