Sayfa 21/41 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 323 madde; 161 - 168 arası.

Konu: ARTI Artı Yatırım Holding

iyilik meleği seheryıldızı senin dediğin gibi bile olsa beni üzecek kadar hissem yok üstüne soğuk su içerim.kaç yıl sürerse sürsün beklerim senin gibileri yazınca daha çok hırslanıyorum ama stop dedim almıyorum artık.sende yazma bura da artık bence ters tepiyor.hem yatırımcı kaçırmaya çalışmak suç olabilir bak dikkat et.ytd

çevremde yıllarını borsaya vermiş bir kaç tanıdığım var bu hissenin geleceği parlak görünüyor ama vakti olana diyorlar.fırsat kolluyorlarmış almak için bu na ne diyecen seher yıldızı yatırım tavsiyesi değildir.

https://www.google.com/amp/s/m.haber...812764-haberi/ okuyun haberleri bu babayiğitler ülkemizi kalkındıracak dışa bağımlılıktan kurtaracak yatırım tavsiyesi değildir

4. bütende tahsisli sermaye artışına onay gelmez ise ne olur işin içinde CİHAN SÜTŞURUP var.herlde bireşeyler hatırlatıyordur.adam pay alımı hemen yazmıyor. ne zaman 3.40 tan 2.50 tl gelince kap a bildiriyor. kim bilir belkide dam sattı. bir taban oldumu eyvah.............GENYH. bu şahısın ismi çok yazıldı çizildi.takdir sizin.yani beklentilerinize uygun sonoçlar vermeye bilir.....

tabi risk herzaman vardır elinde çok olan için kayıp veya kazanç çok olur. benim kanatimce bu hissede küçük yatırımcı pek yok o yüzden rahatım küçük yatırımcı yakın izleme pazarına kolay kolay girmez son haberler iyi olduğu halde yine hacim yok takip ediyorsan.elinde varsa sen sat durma elinde olanlar da kendi kararını verir bizi ilgilendirmez zararıda karı da kendine herkesin ytd

ben vedalaştım artık zararda olsa başka bir hisse buldum zararın neresinden dönersen kardır çok büyük beklentim vardı ama fos çıktı sanırım

7. heral patladı mı ne yoksa cihan sütşurup kesin sattı

8. Çok düşmüş alim yapılır mı acaba

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 21/41 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •