Sayfa 38/436 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 3488 madde; 297 - 304 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by Roni38 Yazıyı Oku
    94 e kadar aldı ve sonra 80 e bastı . Tavan yapacak olsa yapardı. Tavan oluyor diye atlayan çok oldu.bu iş biraz canımı sıktı. Siz üstadların yorumu ne olur
    yukarıda yorumlamaya çalıştım..

2. Bu sefer tavan inş...

3.  Alıntı Originally Posted by Roni38 Yazıyı Oku
    Bu sefer tavan inş...
    Çok şükür ...

4. https://youtu.be/FoNAcuP_MJk

İngiltere, güneş batmayan imparatorluk
    Sağlık sistemi çökmüş, abdde sağlık sistemi çöktü.. biz ingiletreye tıbbi malzeme göndeemezsek havlu atıyorlar resmen..
    Biz yıllarca sağlığa hastaneye yatırım yaptık, şu an sağlık ordumuz var. Bugün Reis, İstanbul şehir hastanesini açtı.

Lakin Tarımda o atılımları yapamadık. Fırsat bu fırsat, ülkemizde tarım seferberliği ilan etmeliyiz. İnsanları girişimcilik vs diye boş hayallerin peşinden sürükleyeceğimize işte fırsat. Eskiden çiftçi zarar ediyordu, eksem 1 ayphone etmiyor diyordu, şu an dünyaya gıda krizi bağıra bapıra geliyor.
    Dünyada en büyük Un teknolojisi bizde. Dünyaya Un u biz veriyoruz. Rusyada topraklarda halen kar var, ekip biçemiyorlar. Biz de çukurovaya buğday ekildi diye biliyorum. Rusya virüsten dolayı yazın ekip biçemem belki diye kendini sağlama aldı, kimseye bişey vermem diyor.
    Hindistana bakıyorum 20 gündür karantinada haziran gelince 1.3 milyarlık ülke ne yiyip ne içecek? Un u kimden bulacak? Avrupa Un u kimden bulacak? Afrika Un u kimden bulacak?
    Abd bugün gördüm 20 milyar $ vermiş çiftçilere her yeri ekin biçin demiş..

Bizim de tüm ülkeyi ekip biçmemiz lazım. Gelen buğdayla tüm dünyaya Un vermemiz lazım. Yoksa, maalesef bu sene ve seneye una ekmeğe ulaşamayan çok ünsan olacak.
    Hem insanlık için, hem ülkemiz insanı için, hem de ülkemiz ekonomisi için,
    Un fabrikalarının benim için şu An Aselsandan bi farkı yok.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. Big Fish 🙂🙂

6. Tavanda Ne Kadar Lot Var ?

7.  Alıntı Originally Posted by Trader37 Yazıyı Oku
    Tavanda Ne Kadar Lot Var ?
    514 civarı

8.  Alıntı Originally Posted by Trader37 Yazıyı Oku
    Tavanda Ne Kadar Lot Var ?
    535.milyon

Sayfa 38/436 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri