Sayfa 108/436 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 3488 madde; 857 - 864 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Roni38 Yazıyı Oku
    Teknikçi arkadaşlar destek dirençleri paylaşabilir mi ? Tşkler
    Pek teknik meknik bırakmamışsınız tahtada ama yine de çiziktirdim bir şeyler.

2.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Pek teknik meknik bırakmamışsınız tahtada ama yine de çiziktirdim bir şeyler.

Çok tşkler

3. Bildim bilesi hep aynı durum yaşanıyor. Eeyyy akıllı 5 liraya alamadığın hisseyi 10 lira üstünden ne alırsın. 5 kat yükselmiş hissede işin ne. Diğer köyde de yazıyor adamlar yok pandemi varmış yok 4 gün evde hamur yapılacakmış.. eee bu durum böyle diye 100 liramı olacaktı. Milletçe tam bir finansal faciayız. Sarı ... nickli kişi petun da verdi gazı şimdi ortalarda yok. Bu aralar çok acemi türedi borsada. 3 ayda alırlar paralarınızı elinizden. Alın bir ucuz hisse kapayın ekranı. Ytd

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by fikrim Yazıyı Oku
    Bildim bilesi hep aynı durum yaşanıyor. Eeyyy akıllı 5 liraya alamadığın hisseyi 10 lira üstünden ne alırsın. 5 kat yükselmiş hissede işin ne. Diğer köyde de yazıyor adamlar yok pandemi varmış yok 4 gün evde hamur yapılacakmış.. eee bu durum böyle diye 100 liramı olacaktı. Milletçe tam bir finansal faciayız. Sarı ... nickli kişi petun da verdi gazı şimdi ortalarda yok. Bu aralar çok acemi türedi borsada. 3 ayda alırlar paralarınızı elinizden. Alın bir ucuz hisse kapayın ekranı. Ytd

Her düşüşte aynı b.kun laciverti yorumlara devam, hisse daha geçen hafta 9’un altına indi 11’e geri çıktı satmak isteyene de almak isteyene de istediği kadar fırsat vardı. Diğer köyün beklentileri farklı bu köyün farklı, ortada 5 katlık bir durumda yok algı yapmayın, ek olarak hisseniz yoksa burda işiniz ne ha hisseniz var ve inancınız yoksa yine burda işiniz ne, varsa yarın sabah çıkın sizde rahatlayın bizde rahatlayalım.

Bir zaman vardır hisse 5 lirada pahalıdır bir zaman gelir hisse 10 lirada ucuz sayılır, muhteşem aklınızla 5 kat çıkmamış ucuz olan hisseleri toplamanız dileğiyle.. bulunca onda kapayın ekran uzun düşünün ama bunda hergün bakın emi, hep tavan yapmasını bekleyin, hiç düşmesin..

5. Bu forum lauk dolu gerçekten.. kırk yılda bir yorum yapıyorum... alın kardeşim alın 20 30 30 80 olacak alın arabayı satın ortalama yapın. Bir akıllıda oğlunun ev parasını basmış sormadan aferin. Sanki ben bilmiyorum 5 kat çıktığını 2.50 den 17ye yükseldi yalanmı. Pohpohlayanlara tek kelime etmezsinix. Anadolu yalaka küluürü. Neyse en iyisi bir süre girmemek. İnsan olanı ısırırlar bu köyde.

Brüt takas nasıl etkiler göreceģiz, fakat şunu biliyorum parası olan bu hisseyi alacak bundan sonra, ortaya para koymadan istedikleri gibi çalkalayamayacaklar. Ytd

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by fikrim Yazıyı Oku
    Bu forum lauk dolu gerçekten.. kırk yılda bir yorum yapıyorum... alın kardeşim alın 20 30 30 80 olacak alın arabayı satın ortalama yapın. Bir akıllıda oğlunun ev parasını basmış sormadan aferin. Sanki ben bilmiyorum 5 kat çıktığını 2.50 den 17ye yükseldi yalanmı. Pohpohlayanlara tek kelime etmezsinix. Anadolu yalaka küluürü. Neyse en iyisi bir süre girmemek. İnsan olanı ısırırlar bu köyde.

Yaptığın yorum verdiğin cevap çapsızlığının bir özeti olmuş, az ötede havla ha burada havlayacaksan mantıklı havla boş boş işkembeden gazel okuma. Herkesin aklı kendine yeter ama gördüğüm seninki sana yetmez imiş.

8. Tüpraş ta tarihi zirvesinden 146 dan şuan 84 lerde. Niye çünkü kapasite yüzde 40 düştü. Var olan kapasite ile de kâr edemiyor.

Hayat normale dönerse zararı çıkaracak sonra kâr edecekte falan fistan. Yani en az 2 yıllık bir süreç ama normalleşme başlarsa bunun ilk bir kaç ayında borsa bu beklentiyi zaten satin alır.

Diğer yandan insanın en temel ihtiyaç maddesini satıp kâr eden uluun tarihi zirvesinden yüzde 34 düştü.

Bu şirket ilk çeyrek kâr etti. İkinci çeyrekte.
    Üçüncü ceyrekte kâr edecek son çeyrekte.

Daha da aşağıya sarkabilir mi? Sarkabilir. Zirvesinden yaşadığı kaybın bir kismini geri alacağına inandığım için ben biraz aldım.

Maliyette 10,4

Yazın turizm gelirleri nanay. Şirket bildiğim kadarıyla ihracatta yapıyor. Ülkeye döviz sokan şirketlerden.

Şuan için borsada yatırım yapilabilir şirketlerden bence. Çünkü kâr eden bir nakit akışı var.

Zaten elimde bu mantıkla alkım,petun, selec ve uluun var. Çok az da deva.

Egeen ve isyat ta temettü için topluyorum.
    Kimi kâr yazıyor kimi zarar.
    Bu işler böyle.

Ytd.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 108/436 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •