Sayfa 109/436 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 3488 madde; 865 - 872 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Tüpraş ta tarihi zirvesinden 146 dan şuan 84 lerde. Niye çünkü kapasite yüzde 40 düştü. Var olan kapasite ile de kâr edemiyor.

Hayat normale dönerse zararı çıkaracak sonra kâr edecekte falan fistan. Yani en az 2 yıllık bir süreç ama normalleşme başlarsa bunun ilk bir kaç ayında borsa bu beklentiyi zaten satin alır.

Diğer yandan insanın en temel ihtiyaç maddesini satıp kâr eden uluun tarihi zirvesinden yüzde 34 düştü.

Bu şirket ilk çeyrek kâr etti. İkinci çeyrekte.
    Üçüncü ceyrekte kâr edecek son çeyrekte.

Daha da aşağıya sarkabilir mi? Sarkabilir. Zirvesinden yaşadığı kaybın bir kismini geri alacağına inandığım için ben biraz aldım.

Maliyette 10,4

Yazın turizm gelirleri nanay. Şirket bildiğim kadarıyla ihracatta yapıyor. Ülkeye döviz sokan şirketlerden.

Şuan için borsada yatırım yapilabilir şirketlerden bence. Çünkü kâr eden bir nakit akışı var.

Zaten elimde bu mantıkla alkım,petun, selec ve uluun var. Çok az da deva.

Egeen ve isyat ta temettü için topluyorum.
    Kimi kâr yazıyor kimi zarar.
    Bu işler böyle.

Ytd.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Böyle mantıklı yorum baş tacı, ha bunun olumsuzu mantıklı yorum da baş tacı, ama gelip hisse şurdan suraya geldi de bu alınır mı salaklar oh elinizde patlar işte böyle ben çok iyi bilirim tarzı gevşek gevşek yorumlardan gına geldi yeminle. Bi siz biliyorsunuz.. herkes mal bi siz akıllısınız..

2. Yalan.. 2.5.dan 17 ye yükselmedi. 4.95 den 15.50 yi gördü. Bilanço ve ortaklık beklentisinden dolayı. Başından beri dediğimiz şuydu. Kılavuzu karga olanın burnu moktan kurtulmazmış. Yaşar Grubu ve özellikle Petun operasyonu bozdu kağıdı. Brüt takas olumsuz etkiler elbette ama cirosu 4 milyar üstü olacak ve pandemi sürecinde 6 aylıklarda çok şirketin zayıflayacağı bir dönemde istikrarını koruyacak ve sürpriz bilançolar açıklayacak bir şirketten bahsediyoruz. O kadar da değil...
     Alıntı Originally Posted by fikrim Yazıyı Oku
    Bu forum lauk dolu gerçekten.. kırk yılda bir yorum yapıyorum... alın kardeşim alın 20 30 30 80 olacak alın arabayı satın ortalama yapın. Bir akıllıda oğlunun ev parasını basmış sormadan aferin. Sanki ben bilmiyorum 5 kat çıktığını 2.50 den 17ye yükseldi yalanmı. Pohpohlayanlara tek kelime etmezsinix. Anadolu yalaka küluürü. Neyse en iyisi bir süre girmemek. İnsan olanı ısırırlar bu köyde.

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Böyle mantıklı yorum baş tacı, ha bunun olumsuzu mantıklı yorum da baş tacı, ama gelip hisse şurdan suraya geldi de bu alınır mı salaklar oh elinizde patlar işte böyle ben çok iyi bilirim tarzı gevşek gevşek yorumlardan gına geldi yeminle. Bi siz biliyorsunuz.. herkes mal bi siz akıllısınız..
    Eyvallah kardeş sağolasın.

Şirketin sitesinden şöyle azıcık bir faaliyet raporlarına baktimda her yıl ivmelenerek gitmiş.

Umarım boyle devam eder.

abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

4.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Eyvallah kardeş sağolasın.

Şirketin sitesinden şöyle azıcık bir faaliyet raporlarına baktimda her yıl ivmelenerek gitmiş.

Umarım boyle devam eder.

İnşallah dostum önü açık şirketin ama tahta ile oynayan grup beş para etmez.

Bir zaman gelecek gelen haberlerle kağıdın önünü isteseler de kesemeyecekler inşallah. Gelecek bilanço önemli, 2. Çeyrek daha da önemli bekleyip görelim. Riskli mi riskli belki dağ fare doğuracak(bilançolar beklentiyi karşılamayacak), ortaklıktan da vazgeçildi denecek o zaman gerçekten tadımız kaçar işte. Şimdilik beklenti olumlu ama riski bilerek adım atmak tüm portföyü buraya bağlamamak daha sağlıklı olur kanaatindeyim.

5. Merhaba arkadaşlar Bürüt takasın amacı günlük voltaliteyi sınırlandırmak açığa satış yapanlar malı yerine koymak isteyecek Tedirgin olan yatırımcı satmak isteyecek gün içinde hisse alan aynı gün satamayacak yarın taban yapabilir ama hızlı hareketlerin önü kesilir günlükçülerin ayağı kesilir beklentisi olan hisseye bi şey olmaz düştükçe yatırımcı gelir ortaklık yapısı karmaşık patron da alım yapabilir

6.  Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar Bürüt takasın amacı günlük voltaliteyi sınırlandırmak açığa satış yapanlar malı yerine koymak isteyecek Tedirgin olan yatırımcı satmak isteyecek gün içinde hisse alan aynı gün satamayacak yarın taban yapabilir ama hızlı hareketlerin önü kesilir günlükçülerin ayağı kesilir beklentisi olan hisseye bi şey olmaz düştükçe yatırımcı gelir ortaklık yapısı karmaşık patron da alım yapabilir
    Açığa satış yok dostum, tüm bist kağıtlarında yasakladılar. Yarın dibe doğru sallayabilirler, panik yapan olursa tabana bile değebilir ihtimal dahilinde. Ama fiyat 9’a yaklaştıkça alıcısının artacağını düşünüyorum, geçenki döndüğü 8,8 seviyesi şimdilik önemli destek görünüyor. A1, meril ve meksa gibi kan emici günlükçüler tahtaya bu süre içinde yaklaşmaz artık hacim de iyice düşer. Yarın ve cuma denge sağlanır haftaya da kağıt artık rengini iyi mi kötü mü belli eder diye umuyorum, inşallah iyidir hepimiz kazanırız.

7. 9.13 görünüyor eşleşme,,, taban serisi bereye kadar sürecek

8. Millet satıp gitti mi acaba ? Kimse kalmamış burda...

Sayfa 109/436 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •