Sayfa 365/437 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415 ... SonSon
Arama sonucu : 3491 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
     Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    yine mal çaktılar 2050 hedef
    Hayır yasemin yanılıyorsun satıcı tarafında bak dün tavandan mala çöken kurumları döküyor bir çoğunu zarara uğrattılar başta tavancı şeker ile bofa satışta birde phlip var alıcı garan info felan dün dünden beri onları sırtından atmaya çalışıyor boğamız
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Hayır yasemin yanılıyorsun satıcı tarafında bak dün tavandan mala çöken kurumları döküyor bir çoğunu zarara uğrattılar başta tavancı şeker ile bofa satışta birde phlip var alıcı garan info felan dün dünden beri onları sırtından atmaya çalışıyor boğamız
    boğa aylardır ayı
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Böyle ayı olmaz, boğalar yatayda bekletiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,382
    Adamları doğrayacak diye bizi de bitirdi
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. Bugün kapanışta falan bir KAP Bildirim gelir mi?

Son yapılan halka arza 29 kat talep geldi. Ortam çok müsait. Söke’yi halka arz edecekse (o ilk bildirim mal çakmak için yapılmadıysa) bu aralar başlaması lazım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,382
     Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Bugün kapanışta falan bir KAP Bildirim gelir mi?

Son yapılan halka arza 29 kat talep geldi. Ortam çok müsait. Söke’yi halka arz edecekse (o ilk bildirim mal çakmak için yapılmadıysa) bu aralar başlaması lazım
    kallavi bir kap gelse yada halka arz için bir kurumla anlaştık haberi gelecekse son 5 dakika değil deli gibi satan robota tekrar aldıracak bir haber olması lazım şu an alıyor satıyor boğmaya devam ediyor flim nerede kopacak kesitiremiyorum 7 fk da kalmaz bu şirket geçen yıl bile 19 fk imiş bu zamanlar

7.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    kallavi bir kap gelse yada halka arz için bir kurumla anlaştık haberi gelecekse son 5 dakika değil deli gibi satan robota tekrar aldıracak bir haber olması lazım şu an alıyor satıyor boğmaya devam ediyor flim nerede kopacak kesitiremiyorum 7 fk da kalmaz bu şirket geçen yıl bile 19 fk imiş bu zamanlar
    Neden 19 du? spek gelecek karları bildiği için elbet.
    zaman değişti artık thy 5e yakın tupraş 5.5 odaş 6 sahol 2 ereğli 4.90 bankalar 1.90 dan işlem görüyorlar. geçen sene bunlar da 2 katı fk ile işlem görüyordu. Bugday fiyatı yukselmeden çıkış beklemem ama piyasalar karışır dolar yukselirse de belli oranda çıkış bekleyebiliriz.Ben her ikisinin de gerçekleşeceğine inanıyorum, sadece zamanını bekliyorum, belki yarın belki 1 ay sonra alacağım, bu kesin.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Bozuk plak gibi farklı sektörleri uluun ile kıyaslamayı bırakın artık! Hiçbir faydası yok konuya.

Sayfa 365/437 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •