Sayfa 214/436 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. Nasıl rezilsiniz nasıl .disiniz nasıl nasıl nasıl. Bitmedi mi dümenleriniz? Bitiremediniz...

2. Haramzadeler. Kanlarina islemis.

3. Ağam bizimle eyleniy. Meşhur replik

Dünkü rekabet soruşturması ile aşağı vererek toplamaya mı çalışıyorsun. Bu sefer yok öyle. Tıpış tıpış güzel bir 12 aylık bilanço açıklyacaksın. Satışlar artıyor kapsite artıyor. Döviz aşağıda. Buradan da zarar yazamayacaksın. Pandemi kıtlığınyaşanacak denşyor. Ama uluun ııh diyor. Valla sen düşürdükçe gerekirse portföyümde diğer kazandıklarımın hepsini bozup buna dönüyorum bilmiş olasın. Mantık bu kadar salak hareket etmemeli diyor. Ama sen hla basıyorsun. Eminim borsa neden hala gevşemedi diye içten içten üzülüyorsundur. Belli oldu artık ilk borsa gevşemesinde gene aşağı salacaksın. Ama bir tane akıllı parası bol birisi yok mu allah aşkına. Şu kağıdı yönlendirenlerden aniden geri alsa da kağıdı hak ettiği yerlere getirse.
    Ayıptır yahu

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 Senelik ky muhabbetidir

4. bu pckk kagitta bk sineki yatirimci varsa gitmez.bide mall satacakti ortak sattimi ki?ytd.

5. https://invst.ly/tfnv2
    sıkıntı büyük patron ve spek, de aşşagısı ve yukarısı :
    her türlü alevere dalevere hazır:karadenizin dalgaları gibi :
    ZIR-DELİ Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Uluun TMO dan 59 milyonluk ihale almış...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Olumsuz haberde düşer, olumlu haberde düşer değil mi müdür?

Yemezler. Tıpış tıpış gideceksin. Her aşağı salarken mal kaptırıyorsun. Tek dileğin endeksin aşağı gelmesi. Onu bekliyorsun değil mi? Ama o da korkutmayacak bizi emin ol. İndir bakalım ne kadar indireceksin. Ama indirerek nereye kdar? Hep düşüşe oynayarak ne kaZanacaksın?

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik kay muhabbetidir

Sayfa 214/436 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •