Sayfa 30/52 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 416 madde; 233 - 240 arası.

Konu: EGCEY EGELI.CO Enerji Yatırımları A.Ş.

1. yiğit baran olumlu birşey yok adamlar halen kot ücretini yatırmamışlar

2.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    İstiyorsunuz ki hisseyi sürekli kötüleyelim, tuvalet kağıdı yapalım. Peki o şekilde elimize ne geçecek? Biz istiyoruz ki artık patron somut adımlar atsın, artık hisseleri yatırımcı da kazansın. Adam çağrı yolu ile malı toplayamadi. Piyasadan %7-8 oranında aldı artık. Mayıs'ta mahkeme süreci var. Yakın izleme pazarında kalmasının nedeni de bu değil mi zaten. Ordan sıyrılsin, bu olumlu yansımaz mi? Sonra BIST te başvuru yapar Yakın izleme den çıkmak için.
    Bu yazıdan çıkan sonuç varını yokunu elindekini avucundaki yatır tancık gezsin dolaşsın
    Alan Yok nasılsa satanda tancık parayı versin millet diyorsun
    Bu kağıt çıkacaksa tanın zuladaki parasıyla çıkacak yağma Yok alıcı bulamadığı sürece mal gibi ortada kalacak o zaman kendi kağıdını kendi yükseltecek bizde maliyet artı enflasyon satacaz tan anlayacak bunu
    Oyun Yok nokta

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

3.  Alıntı Originally Posted by centur Yazıyı Oku
    Bu yazıdan çıkan sonuç varını yokunu elindekini avucundaki yatır tancık gezsin dolaşsın
    Alan Yok nasılsa satanda tancık parayı versin millet diyorsun
    Bu kağıt çıkacaksa tanın zuladaki parasıyla çıkacak yağma Yok alıcı bulamadığı sürece mal gibi ortada kalacak o zaman kendi kağıdını kendi yükseltecek bizde maliyet artı enflasyon satacaz tan anlayacak bunu
    Oyun Yok nokta

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Burada havalar sinirler bozulmuş sevgili tamcık amacına ulaşıyor insanların sinirlerini bozuyor sabırlarını test ediyor .

Sessiz kal yigit kardes nedenmi cunku olmaz dedigimiz hersey masallah bu hissede basimiza geldi

Sermaye oz sermaye sifirlandi yakin izleme pazari vb yok bu kadar olamz dedigimiz yani ne olacagi belli degil sessiz kal yapacak birsey yok

Bak benim sesim solugum cikmiyor neden migdem bulandı cunku bimer spk borsa ist heryere yazdim kim benim kadar yazdı sonuc adam kedi gibi

Bu yuzden adeletine guvendigimiz yuceler yucesinde artik sabir ile bekliyoruz

Centur burada sermaye bosaliyor dedikce biz yokya dedik bukadar olmaz dedik gelecegi goren arkadas tebrikler

Ases kardesi severim herzaman katkısı oldu

Yigit seni severim iyi niyetli oldugunu dusunurum ama bu aralar sessizce bekleyelim

Ama bana dersenizki %5 hisse ve imza ile mahkemeye verelim geneler kurula zorlayalim sermaye koysun vb ama inanin icim almiyor gucum kalmadı batacaksada batsın Bakadar suredir baskı altında tutulmaz bir hisse niyetleri suan gundemde ciftlik b ne farkı var biri legal biri illegal

Sonuc: Allah yardımcımız olsun bol bol sabır versin bizlere

4. Sene 2010 8 yıl gecmis seyredin ibret alın ciftlik bankın legali Sermaye bitmis yapan rüzgarı rezillik degilde ne

https://youtu.be/vO9rUydXruQ.

5. Meşgulüm akıl vicdan sahibi yüreğiyle konuşur 30 sene kağıt aldım sattım 7 yıl önce bir hata ettim aracı kurum çakalın önerisi ile girdim o zaman varyo idi anlı şanlı algı haber vb ne varsa yaptı düştükçe züğürt tesellisi elimizde avucumuzda alttan alıp maliyet yapalım dedik
    Ama öyle ********in tuzağına düşmüşüz ki zaman haklı çıkarmasaydı keşke
    Ama kimseyi suçlamıyorum tamamen kişisel hatam eyvallah
    Lakin kağıtta olanı izlediniz gıdım gıdım adam millete saçtı şimdi yasal zorluklar mı daha semirecek planmı var görecez
    Ama dayanamadığm bir husus yahu bu kalpazanın eline düştük durmadan hersene ortak yabancı katar Çin İngiliz şirket atmadığı yalan kalmadı sonuç fiyasko
    Peki bu forumda yalana borcum mu var olanlar ortada diye Bas bas bağırıyoruz görevli tetikçiler operasyon başında peydahlanıp allayıp pullayıp iş bitince kaçıyorlar daha dün 1,2 den 0,6 geldi yalancı şahit baran ve gibiler güzelleme yapıyor her lafa da cevap hazır hiç sahtekarlıkların bedelli olacakmı veya bu senet yatırımcı senedi mi diye düşünmez varsa yoksa algı onun görevi tetikçilik bizlerde doğruları yazalım
    Katar Çin İngiliz ortak nerde buhar sermaye noldu tıss piyasa kalpazanlarıyla ne tür ilişkiler soruyorum tısss gir Google la tek tek isim yaz kocaman soru çıkıyor
    Yahu çiftlik bank damı ders değil biz yasal olarak kılıfıyla soyulduk diyoruz adam 3 öküz bırakmamış bunlar hala allayıp pulluyor yahu kral çıplak diyorum lanet olsun gelecek paraya bu adamın mesleği bu dedikçe baran vs saatlerce yazıyor hemde tancığın bütün diğer kağıtlarına da kardeşim dur yahu akıl satacağına git istediğin kadar al ama bizde keriz değiliz olan biten belli adam giriyor yükseltip yüksekten yeni mağdur buluyor sonuç gene başa dönmek sen bunu düşün rica ediyorum cevap yazdıkça şana dozum da artarak yazacaz git uyu dinlen tancık tan aldığın komisyon da yeter

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Sekfk dan 8 ay önceki açıklama için bilgi istenmesi !!

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/620911

28 temmuz aciklamisi

Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Özet Bilgi
    Takip Firmaları Hakkında
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    01.06.2017

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Yasal takip firmalarından Kırcı Elektroteknik San. ve Tic Ltd. Şti. hakkında takip işlemleri hakkında bilgilendirme;

Kenan Onak, Ayten Onak ve Egeli&Co Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. aleyhine ikame ettiğiniz İstanbul 17. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 2016/307 E. sayılı dosyası ile görülen davanın, 18.05.2017 tarihli celsesinde dosyanın bilirkişiye tevdiine karar verilmiştir. İstanbul 17. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 2016/307 E. sayılı dosyasında, İİK. 257 ve devamı maddeleri gereğince; davalı Egeli & Co Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin taşınır ve taşınmaz malları ile üçüncü kişilerdeki hak ve alacakları üzerinde ihtiyati haciz kararı verilmesi yönündeki talebimizin reddi kararına karşı, İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi nezdinde istinaf yoluna gidilmişse de; İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 9. Hukuk Dairesi tarafından istinaf başvurumuzun reddine karar verilmiştir. İstanbul 17. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 2016/307 E. sayılı dosyasının gelecek duruşma günü, 07.12.2017 tarihindedir.

Şirketimizin kredi borçlusu Kırcı Elektroteknik firma kefillerinde KRC Gayrimenkul Yatırım A.Ş'nin ("KRC Gayrimenkul") iştiraki Egeli&Co Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. ("Egeli&Co)'nin Yönetim Kurulu Üyeleri; Tan Egeli, Ali Sami Er, Ersoy Çoban, Mehmet Cemal Tükel, Murat Çilingir, Murat Tanrıöver ve Genel Müdürü Akın Aydın aleyhine, İstanbul 14. Asliye Ticaret Mahkemesi'nde açmış olduğumuz tazminat davasında, davanın reddine karar verilmişti. 29.05.2017 günü, tehir-i icra talepli olarak temyiz yoluna başvurulmuştur. Temyiz incelemesi halen devam etmekte olup, yerel mahkemenin kararı henüz kesinleşmemiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Bu özel durumdan sonra herhangi bir açıklama yapılmaması konu hakkında yatırımcılara bilgi verilmemesi bu konun tekrardan gözden gecirilmesi saygilarimla

Mehmet Akbıyık
    Yatırımcı İlişkileri Bölüm Üyesi
    [email protected]
    2123623400

7. SPK'nin Ozel Durumlar Tebligi (II-15.1) 23. Maddesinin 7. fikrasi uyulmasına dikkat cekilmesi
    7) Önceden yapılmış olan özel durum açıklamalarında meydana gelen gelişmeler ve değişiklikler sürekli olarak güncellenerek kamuya duyurulur. Daha önce özel durum açıklaması yoluyla kamuya duyurulan ve henüz sonuçlanmamış bir hususta herhangi bir gelişme olmaz ise, bu durum konuya ilişkin son özel durum açıklama tarihinden itibaren altmışar günlük sürelerle, gerekçeleri ile birlikte kamuya açıklanır

Açıklamalar
    Şirketimizin %100 oranında sahibi olduğu, bağlı ortaklığımız EGC Enerji Çözümleri A.Ş.'nin , geçici enerji çözümleri ve iş makinası kiralama alanında faaliyet gösteren Efe Jeneratör Vinç Makina Satış Kiralama Ve Servis Hizmetleri A.Ş.'nin tamamını 3.600.000 Türk Lirası karşılığında satın aldığı ve devir işlemlerinin tamamlandığı bilgisi şirketimize ulaşmıştır. Satın alma işleminin tamamlanması ile birlikte EGC Enerji Çözümleri A.Ş.'nin faaliyet alanı genişlemekle kalmayıp, kiralanabilir makina parkı iki katına artmaktadır.

Kamunun bilgisine sunarız.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Sayfa 30/52 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •