Sayfa 35/52 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
Arama sonucu : 416 madde; 273 - 280 arası.

Konu: EGCEY EGELI.CO Enerji Yatırımları A.Ş.

Tan Egeli hisselerinde neler oluyor dersiniz?
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Bu suni yükselişi destekleyici bir haber de yok. Umarım olumlu bir haber düşer de zararı olanlar bir nebze olsa da rahatlar.

3. Aslında Yiğit BARAN kötü biri değil sadece yaptığının neye hizmet ettiğini anlamamakta ısrar ediyor.

Bu sayfaya gelip sürekli yorum yaparak yatırımcı çekiyorsunuz.Hisseyi eskiden beri taşıyanlar var ve külli zarardalar.Yeni yatırımcılar demek Tamcık ın onları dökmesi için zaman kaybı demek.Olurda hisse birilerinin eline geçerde çökerse yeni yatırımcılarında eskileri gibi iflas etmesi demek.Dolayısı ile buraya gelip ikide bir yorum yapmak kimseye birşey kazandırmıyor.

Olurda reel anlamda birşeyler gerçekleşirse şirket büyüme yolunda ilerlerse veya satılırsa gelip yorumlamak tabiki kimseyi kırmaz .Ancak mevcut durumda gelip buralara boş anlamsız yazı yazmakta kimseye fayda vermez.

Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Aslında Yiğit BARAN kötü biri değil sadece yaptığının neye hizmet ettiğini anlamamakta ısrar ediyor.

Bu sayfaya gelip sürekli yorum yaparak yatırımcı çekiyorsunuz.Hisseyi eskiden beri taşıyanlar var ve külli zarardalar.Yeni yatırımcılar demek Tamcık ın onları dökmesi için zaman kaybı demek.Olurda hisse birilerinin eline geçerde çökerse yeni yatırımcılarında eskileri gibi iflas etmesi demek.Dolayısı ile buraya gelip ikide bir yorum yapmak kimseye birşey kazandırmıyor.

Olurda reel anlamda birşeyler gerçekleşirse şirket büyüme yolunda ilerlerse veya satılırsa gelip yorumlamak tabiki kimseyi kırmaz .Ancak mevcut durumda gelip buralara boş anlamsız yazı yazmakta kimseye fayda vermez.
    Kötü biri değil dün bana dedi belki yarın düşür dediği de oldu ben kârdayken satmadim şimdi tabandan (maliyetim) satsam da kurtulsam diye bekliyorum nasip artık

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Buralarda yine sessizlik hakim. Hayırdır inşallah.

Şirketimizin 22.02.2019 tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantısında,

Bağlı ortaklığımız EGC Enerji Çözümleri A.Ş.'nin satılması konusu değerlendirilmiş, bağlı ortaklığımızın satışı konusunda görüşmeler yapmaya şirketimiz yönetim kurulu başkanı Tan Egeli'nin yetkilendirilmesine karar verilmiştir.

Kamunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla,

EGCEY Solo 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -1344288

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Nerede bu millet? Nerede bu Egeli?

Sayfa 35/52 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •