Sayfa 880/1000 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bugün Asyabankın sigorta eski genel müdürü nereye getirildi, Ali Demir niye hala yarı serbest, saydırmayın bana sonra saydırırım size!
    Şüphesiz ki Allah kandırılanlara karşı affedicidir.

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Valla biz biliyorduk da siz bilmiyordunuz . O zaman sümüklü yüzünden az sıkıntı çekmedik. Şimdi de var sümüklüler var ama sizin cenah yine kabul etmiyor.
    Kandırıldım, kandırılıyorum, kandırılacağım, kandırılırım.
    sen değil ama sizinkiler şimdi saf değitirip onun yanına gittiler bunu görüyorsundur, yıllardır bunu anlatmaya çalışıyorum artık takke düşüp kel görünmüşken yanında saf tutmak neyin nesidir?

Alıntı Originally Posted by bababazil Yazıyı Oku
    kıymetli arkadaşlar, 2002-2013 yılları arasında dolar kuruş artmadı. türkiye tarihinde ilk defa üst lige çıktı. yıllık araç satışları 1 milyonu aştı. şu anda 13.000'lerde olan borsa usd bazında 50.000'i aştı. kişi başı gelir 12.000 doları aştı.

dünyada ilk on ekonomi arasına girme hedefindeyken birden gezi olayları, fetö olayları ve hendek olayları peşpeşe geldi.

bunu göremeyenler ancak küfrediyor.
    azgın azınlığa kulak asmayın.
    1000 yıllık kadim devlet geleneğimiz var,
    dolara yenilmeyeceğiz.
    fenerbahçeye de şike kumpası kurulmasaydı şampiyonlar ligi kupası alacaktı ama gittik gs ye evimizde yenildik.

pamuk ipliğine bağlıymış demek ki ilk ona girmek, bu kadar basitmiş çıkmakta. belli mi olur yarın yine girecek gibi oluruz başımıza yine bir çuval geçirmezlerse!
    men dakka dukka

10. Büyük ekonomi olacakmışız bir embesile göre, peki nasıl olacağız?

Samsung, Hyundai, LG ilen mi, ulan o ittimin Korelilerinden tank motoru almaya çalıştık yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by bababazil Yazıyı Oku
    kıymetli arkadaşlar, 2002-2013 yılları arasında dolar kuruş artmadı. türkiye tarihinde ilk defa üst lige çıktı. yıllık araç satışları 1 milyonu aştı. şu anda 13.000'lerde olan borsa usd bazında 50.000'i aştı. kişi başı gelir 12.000 doları aştı.

dünyada ilk on ekonomi arasına girme hedefindeyken birden gezi olayları, fetö olayları ve hendek olayları peşpeşe geldi.

dolara yenilmeyeceğiz.
    Bunu sanki bugun bir kez daha görmüş olmaliyim sayin yoneticiler forumlarda botlar kop geziyor, otomatik mesaj atiyorlar, bunlari da engeller misiniz?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bugün Asyabankın sigorta eski genel müdürü nereye getirildi, Ali Demir niye hala yarı serbest, saydırmayın bana sonra saydırırım size!
    tam kandıramamış az kandırmış birilerini, az biraz daha kandırsın öyle malum ilan edilir!
    men dakka dukka

Eyi aşağıda olmuş benim bildiğim 4 tane trol, hasat olacak gibi!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by bababazil Yazıyı Oku

dolara yenilmeyeceğiz.
    Belirtmiş oldugunuz yıllar arasında Türkiye ekonomisi hızlı buyuyen ilk 10 ekonominin arasına girememiş. Gana nın parası bile TL den daha degerlidir.

Bir başarı söz konusu degildir.

Sayfa 880/1000 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •