Sayfa 2/914 ÝlkÝlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 9 - 16 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Sn Umut0109 kront forumuna en faydalý paylaþýmlarý yapmaya çalýþan deðerli bir arkadaþýmýzdýr sn Kafkas bence özür borcunuz var...herzaman kibar üslup bizim için kaybedilmemesi gereken olgudur...

2.  Alýntý Originally Posted by kafkas26 Yazýyý Oku
    Sayýn Umut bey; dün
    gelmiþim bu gün gelmiþim ne farký var?
    Saygýsýzlýk deðil uyarý benimki!
    Tahtada olup biteni gormeyen, bu gun sahsima daha brüt takasin ne olduðunu bilmeyenler saldirdiginda , sizlerinde bir kaç kelamýný duymak isterdik.
    Belki siz müsait deðilsiniz 36 saattir.
    Buradaki yazýp cizen Allahtan korkan bir insan mý var peki?
    Yarýn ola hayrola.
    Sizinle hep iyiolmak isterdim.
    Ama artýkiçime
    Kurt düþtü gerek yok!
    sn kafkas 26, forumda sessiz kalýnsa da uzun dönem elde tutanlar hala tutuyor bu hisseyi, belki siz bugün almadýnýz ve o yüzden düþmesini bekliyor olabilirsiniz, belki de gelecek dediðiniz yerlere bilemeyiz ama teknik paylaþýmlar her dönem önem arzeder. diðer taraftan biz çok fýrtýnalar yaþadýk bu hissede o yüzden alýþkýnýz. bu saatten sonra sözü bilanço söyler bekleyip görelim

3. Bilanço ne zaman bilen var mý?

SM-A320F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sayýn Kafkas sayfamýza hoþ geldiniz.Yararli ve faydalý paylaþýmlarýnýzý bekleriz.Ancak en kötü zamanlarda bile bizi deneyim ve tecrübelerinden mahrum býrakmamýþ baþta Umut Bey ve diðer arkadaþlarýmýza karþý siylemlerimize dikkat edelim.Zira bu arkadaþlar en fýrtýnalý ve dalgalý zamanlarda gemiyi terk etmemiþ arkadaþlarýmýz.Kisa vadede voleyi vurup kaçma peþinde,baþkasýnýn cebinde gözü olan arkadaþlar deðiliz.Kronta ortagiz,karýna da zararýna da eyvallah.Umutbey,Yildiztozu,usta,ironmen ,kitap .....Lütfen bu arkadaþlarýmýza saygýlý davranalým...Hayýrlý Ramazanlar..

5. kafkas kaç sene sonra beni bile yeniden online olmaya zorladýn. Kýskanma kardeþ alamadýn diye. Biz de bilseydik ilk tabanda degil, bugünkü tabanda alýþ girerdik. Güzelce yarýn alýþ yaz 5% den belki veririz. Sonra da alýnca hisseyi övmeye baþla ;)

Kimsenin uzuncu yada kýsacý olduðu umrumda bile deðil. Ben uzuncu olacaðým 10 tl maliyet ile beklediðim bu hissede 33 tl den çýkýp 20 den almak varken saða sola ahkam kesip senelerce burada olduðumu söyleceðim , Öylemi? Buda hiç akýl þi deðil! Her uzuncu buradan satýp yine uzun vadede alttan alarak yoluna devam etmek ister! Bunda ne sakýnca varki? Ama size göre sakýncalý. Bu tahta bu saatten sonra kimseye yaramaz. Buda benim ahdim olsun!
    Kul hakkýna girene Allah musama gösterir ancak asla ihmal etmez! Buda böyle biline!!!

Haydi size bol kazançlar o zaman.

O çok ovdugunuz insan daha formasyonun ne olduðunu bilmiyor!
    Kaldý ki hisse 19 tl de iken yaptýðý iniþ çýkýþa anlam dahi verememiþ!
    Sayýn muhterem ile elbet ortak noktalarimiz var, ancak O' nun tereddüt ettiði yerde ben kesin hüküm verdim!
    Geçmiþ sayfalarda kayýtlý duruyor!.
    Kaldý ki hedefim ve geri cekilme noktam da tam isabet yaptým!
    Ama kalkýp da kimse beni savunmadi!
    Gerek var mý?
    Asla.
    Ben yýllarý tecrübe ederek geldim!
    Neymiþ ?
    Uzuncu imiþ
    Yesinler sizi.
    Bir dünya safsata!
    Hisse çakýlýrken ses yok çýkarken oley!
    Organize iþler bunlar.
    Beni deðil, siz gidin baþkalarýný kandirin!
     Alýntý Originally Posted by kafkas26 Yazýyý Oku
    Kimsenin uzuncu yada kýsacý olduðu umrumda bile deðil. Ben uzuncu olacaðým 10 tl maliyet ile beklediðim bu hissede 33 tl den çýkýp 20 den almak varken saða sola ahkam kesip senelerce burada olduðumu söyleceðim , Öylemi? Buda hiç akýl þi deðil! Her uzuncu buradan satýp yine uzun vadede alttan alarak yoluna devam etmek ister! Bunda ne sakýnca varki? Ama size göre sakýncalý. Bu tahta bu saatten sonra kimseye yaramaz. Buda benim ahdim olsun!
    Kul hakkýna girene Allah musama gösterir ancak asla ihmal etmez! Buda böyle biline!!!

Haydi size bol kazançlar o zaman.
    GM8 go cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu arada dün akþam dediðim 7 farklý kurum geldi aklýma
    Tam 6 kiþi 1 kiþiyi savunmuþ
    Tabi bu bir tesadüf olsa gerek
    Sevgi ile kalýn
     Alýntý Originally Posted by kafkas26 Yazýyý Oku
    O çok ovdugunuz insan daha formasyonun ne olduðunu bilmiyor!
    Kaldý ki hisse 19 tl de iken yaptýðý iniþ çýkýþa anlam dahi verememiþ!
    Sayýn muhterem ile elbet ortak noktalarimiz var, ancak O' nun tereddüt ettiði yerde ben kesin hüküm verdim!
    Geçmiþ sayfalarda kayýtlý duruyor!.
    Kaldý ki hedefim ve geri cekilme noktam da tam isabet yaptým!
    Ama kalkýp da kimse beni savunmadi!
    Gerek var mý?
    Asla.
    Ben yýllarý tecrübe ederek geldim!
    Neymiþ ?
    Uzuncu imiþ
    Yesinler sizi.
    Bir dünya safsata!
    Hisse çakýlýrken ses yok çýkarken oley!
    Organize iþler bunlar.
    Beni deðil, siz gidin baþkalarýný kandirin!

Son düzenleme : kafkas26; 06-05-2020 saat: 06:14.

Sayfa 2/914 ÝlkÝlk 12341252102502 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •