Sayfa 663/914 ÝlkÝlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 5,297 - 5,304 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Yarýn en geç Çarþamba iz . Bu hafta bekleyen haber gelme ihtimali yuksek , rast gelsin.

Alýntý Originally Posted by Forza korfez Yazýyý Oku
    Size siz diye hitap eden birine, sen diye yanýt veren biriyle ayný seviyeye düþmek tarzým deðildir. Yine de yazdýklarýnýzý birkaç defa okudum ama yanýt verecek bir tek kelime bile bulamadým.

Yalnýz bir kýsmýna yanýt vereceðim. Yine büyük harflerle yazdýðýnýz.... Teþekkür edilmemesine üzüldüðümü sanmýþsýnýz. Yanýlmýþsýnýz. Gönlüm olsun diye de teþekkür etmiþsiniz. Lutfetmiþsiniz. Geri alýnýz lütfen. Kabul edemeyeceðim. Teþekkür etmek bile yakýþmýyor çünkü. Sakil duruyor. Teþekkür insanlýk gereði yapýlan birþeydir. Teþekkür etmek, edeni üste çýkarmaz, edileni de alta düþürmez. Teþekkür edene birþey kaybettirmeyeceði gibi edilene de birþey kazandýrmaz. Zaten ne siz ne de teþekkürünüz aklýmda kalmamýþsýnýz bile. Sanýrým düþündüðünüzden daha az yer kaplýyorsunuz hayatta.

Aslýnda haklýsýnýz, Ýnsanlar hisseyle ilgili araþtýrmalar, analizler yapmalý, siz de oturduðunuz yerden faydalanmalýsýnýz. Bu sizin en doðal hakkýnýz. Hele bir de teþekkür ettiyseniz tamamdýr. Herþeye hakkýnýz var. Ama ne faydalanmasý di mi? Hisse yükselmedi ki. O sorununuza elimden gelen birþey yok. Kusuruma bakmayýnýz.

Bu mesajýma yanýt olarak da küfürle yanýt verirsiniz diye tahmin ediyorum. O yüzden okumayacaðým. Yine kusura bakmayýnýz. Siz yaparsýnýz artýk araþtýrmalarý, analizleri. Hem kimseye teþekkür etmenize de gerek kalmaz.
    Önceliklebu kýsýr ve yersiz tartýþma dolayýþiyla formu isgal ettiðimiz için diger forum ortaklarimýzdan kendi adýma ozür dilerim. Gelelim her satirý terbiyesizce basitce yazýlmýþ yazýniza.Siz gerçekten ne okumayi nede yazmayý biliyorsunuz.önce ilk yazýmý oku sn forza körfez diye baþlýyorum siz cevaben neyle baþliyorsun spk nýn ceza maddesiyle saldirgan bir tutumla.gerçi cok korktuk ya.simdi mosmor oldunuzmu.önce cevab yaziyorsan sn diye baþlamak nezaketdir.yani ilk söyledigin bomboþ.aslýnda sizin anlatmak istediginize gore benim sizi muhatap almamam lazým neyse biz herkesi muhatap aliriz.Ýkincisi teþekkür tabi ki icten gelen bir þey bunu dogru diyorsun bak.dogruya dogru.o zaman 21 agustos 2022 de saat 15:24 de yaptýgin yorumda niye teþekkürü bile etmiyorlar diye serzeniste bulunuyorsun.söylediðinle yaptýgin farklý.yorum yapiyoruz diye herkes minnetmi duyacak.Üçuncusü senin aklýnda kalsam ne kalmasam ne.ayrica sizde ilginç bir durum var sn Ustanin bir yorumuna bile bana 3.sahýþ yerine direk olarak bahsetseydiniz diye masum bir yoruma bile tepki göstermiþiniz.Dordüncüsü oturdugumuz yerden bilgi faydalanýyormusuz ve dogal hakkimýzmiþ.Allah razý olsun o kadar çok bilgi verdin ki hisse 500 tl olduda hemde senin sayende.ne bilgi verdinde katkýsýni gördük.gerçekten cok mütevazisin.Son olarak ben hayatta küfür etmeyen bir insaným bu lafýný sana misliyle iade ediyorum.Demekki senin ortamda tartýþmalar küfürle sonuclanýyor.Ýnsan aynaya bakinca sadece kendini görür.Merak etme bilgi vermicem demiþsin ya ona cok üzüldüm.birazda bilgisiz yaþayalým belki hisse yürür.Atalarýmýz ne demýþ bir insaný ya yolculukta ya da sohbetde tanirsin.Sizide böylece tanýmýþ olduķ.

3. Sn. Umut0109, Sn.Usta, Sn.Yýldýz Tozu, Sn.rain, Sn.51TARIMDÜNYAM ve Sn. Yatýr'ýn Tavsiyesi, katkýlarýnýz için teþekkür ederim. Hakkýnýzý helal edin. Bol kazançlar dilerim. Saðlýcakla kalýn.

4. helal olsun sn.Forza korfez. , emekleriniz için çok teþekkürler, siz de helal edin, hayýrlý kazançlar dilerim.
    yazdýklarým yatýrým tavsiyesi deðildir..

5. https://resmim.net/cdn/2023/03/14/qtgBx.png

Çok gerilmiþ ortalýk. sakin olalým biraz. Önemli bir destek seviyesindeyiz.73 üzerinde kapanýþlar görmemiz gerek. aþaðýda 69 desteði var. 69 kýrýlýrsa ve en az 2 gün altýnda kapanýþ yaparsa 65 desteði gündeme gelir. Seçime kadar toplama iþlerinin devam edeceðini düþünüyorum. Katkýsý olan tüm arkadaþlara selam olsun.
    Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

6. Bu olayýn bir kaç yüzü var aslýnda. Burdan ateþlenen bir olay.

Bazý hisselerde bu forumdada bazý topiclerde gördüðümüz bir sýkýntý var. Hisseyi sahiplenme ve en iyi ben bilirim diðerleri hiç bir þey bilmez durumu. Ýnvesting bir çöplük bildiðiniz anonim yorum çöplüðü. Bu nedenle itibar edilmesi gereken bir yer olmadýðýný düþünüyorum.

Ben þahsi olarak Kront için hoþ duygular beslerken daha sonra bu konu ciddi nefrete dönüþtü.Sanýrým bu bir çok kiþide saðlýklý karar verememe durumu ortaya çýkarmýþ. En nihayetinde buraya yazýyoruz karþýdakilerde okuyor.

Yorumlarýyla deðer kattýðýný düþündüðüm Sn.Usta ,Sn.Forza Körfez ve Sn.Umut0109, Sn.Rain, Sn.51tarýmdunyam baþta olmak üzere çok deðerli arkadaþlar yorumluyorlar ve teknik bilgilerini aktarýyorlar.

Bu noktada bende dahil olmak üzere güç zehirlenmesi yaþamamamýz lazým. For example ; akenr topiginde bir herif var , birþey yazdýk diye bana demediðini býrakmadý. Güç zehirlenmesi dediðim bu durum. Ayný konu frotoda var ; hektaþ da var ; eskiden sodada ve uluse de karþýlaþmýþtým.Forumdan soðutanda bu oluyor.

Bazende nazýmýz geçiyor diye yazdýklarýmýzý karþý taraftan aðýr algýlanýyor. Dün akþamki durum biraz böyle olmuþ. Sonra daha kaba bir hal aldýki hiç kimse bu durumu kestiremedi.

Kendi adýma benimde geçmiþte yazdýklarýmý, insanlara söylediklerim yanlýþlar var. Bay L ye aþýrý güven duyduðum için çok yanlýþ yaptýðýmý düþünüyorum.Burda kýrdýðýmýz KY ler olmuþtur.Kusura bakmasýnlar.

Kim ne yazarsa yazsýn bizim bazý cümleleri uygun seçmemiz lazým.Buna göre hareket eden onlarca insan var.

%90 ihtimalle hepinizden yaþ olarak küçük olmakla birlikte yazýlanlarý okurken ufak bir þok geçirdim. Sizlerden beklemedðim yorumlar oldu. Zaten þirket bizi dürtüyor, bence birbirimize sahip çýkmalýyýz diye düþünüyorum.Yazýlanlar yazýldý söylenenler söylendi. Bu saatten sonra birlik olma günüdür.

Sn.Usta yolunuz açýk olsun, dayanamaz yazarsýnýz bence Kim ne satmýþ kim ne almýþ herkesin kendi tasarrufu sonuçta birbirimizi o konuda yargýlayamayýz. Vicdaný olarakta kimsenin vicdan azabý yasamasýna gerek yok sonuçta herkes bilerek geliyor borsaya.ya 4 katý aþaðýdan almýþ olacak yada 3 katý yukarýdan. Sonuçta bunu yorumlayamayýz.

Sn.Forza Körfez ani bir karar verdiðinizi düþünüyorum. Ýnþallah tekrar düþünür ve kararnýzdan vazgeçersiniz.Yorumlarýnýzý okumayý her zaman isterim ama hakkýmýz geçtiyse helal olsun her zaman sizinde hakkýnýz geçmiþtir sizde helal edin.

Hayýrlý iþler bol kazançlar herkese...

YTD.
    Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

7. Vay .... kront.

Yaprak gibi kaðýtsýn savrulup duruyorsun.... Her ... hýyar diyen fiyata düþüyorsun. Ortalýk .....su gibisin....Zürriyetin ile herkes akraba oldu...

Ey kront galaksiler arasý siber güvenlik yapan arkadaþlar... Duyuyorsunu dimi KY nin sesini....

YTD.
    Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

8. Ýkili dip yapip kalkar mi ki? Kisacilar icin stoplu risk alýnabilir Sn Umut un bahsettigi gibi uzuncular için secime kadar git gel (65-80) toplama imkaný verecektir. 65 altý kapanislarda yine Sn Umut un verdigi grafikte ki destekler onemli bence de. Giriþ için bekliyorum bende ucacak kacacak yani yok gibi simdilik ama benim gibi dusunenlere firsat verecekler mi bilemiyorum.

Sayfa 663/914 ÝlkÝlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •