Sayfa 54/150 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon
Arama sonucu : 1197 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ISFIN - İş Finansal Kiralama

Isfın orta sahayı güçlendirmek için İlkay Gündoğan'ın transfer çalışmalarını hızlandırmış..Pep 4-5 sonra yeni bir açıklama yapacakmış..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Isfın orta sahayı güçlendirmek için İlkay Gündoğan'ın transfer çalışmalarını hızlandırmış..Pep 4-5 sonra yeni bir açıklama yapacakmış..
    Grafik var mı syn özcan

3.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    İnsan, elindeki lotları, 4.32 satmaya niyetlenip, 4.32'den alır mı ?
    Evet aynen yaptım.
    Hemde sabah 4.32 sattığımı sanıp, dışarı çıktım.
    Akşam eve geldim.
    Hesabımı kontrol ederken, elimde 2 misli lot olduğunu gördüm.

Acele işe şeytan karışır boşuna dememişler.
    Yanlışlıkla aldık, bari yükselseymiş.
    Bank of America ve A1 sayesinde 4.18 kapatmış.

Her şerde bir hayır vardır diyelim.
    Globalde online işlem yaparken çok dikkatli olmak lazım.
    Geçmiş olsun. Miktar çokmuydu. Banada oldu benzeri.

4. Geçen hafta 4.47 ve 4.24 ortalamayla aldıgi lotlari 4.16 ile satiyor A1 !!!
    Alani satani az buçuk takip ediyorum, yukardan alan asahıdan satiyor, asagidan satan yukardan alıyor !!!
    Ben çözemiyorum, baskilamak için mi, toplamak içinmi, çok para var biraz zarar yazılım diyemi....
    Merill de aynını yapiyor, garanti de yapıyor...
    Vakfn bununla aynı fiyatken 13 tl ye gitti, karı da iz sermayeside isfin den az, göturmek isteyen 10 tl ye göturür, istemeyende buralarda sürundürür...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Çözemiycek bi durum yok al takke ver takke arada bizleri eziyorlar işde vakfin skfin tavana kitleyip buda çıkacakmış gibi yapıp millete mal kitliyorlar işde bukadar basit hepsi işbirlikci spk izler.

6.  Alıntı Originally Posted by Susam Yazıyı Oku
    Çözemiycek bi durum yok al takke ver takke arada bizleri eziyorlar işde vakfin skfin tavana kitleyip buda çıkacakmış gibi yapıp millete mal kitliyorlar işde bukadar basit hepsi işbirlikci spk izler.
    isfin i 4 tl ye bana kitlemek için, 14 tl ye vakfn mi alıyorlar )))))
    Bence götürecekler ama gitmez görüntüsü vermek için uğraşıyorlar.
    Daha ne kadar uğraşırlar bilmem

7. Aynen öyle 4 tl kitlerler inşallah olmaz. Bunlar biliraya kadar da aşağı basarlar yıllarca orda süründürürler.para onlarda güç onlarda biz sadece seyrederiz isyan ederiz. Biraz insafları varsa bizede bişeyler vermezler koklatırlar sadece.inşallah buralardan dönerde yatırımcılarında yüzü güler 52 haftalık fark -4,99 diğer hisselerde vakfinde +606.62 sekfn + 103,31 bunlar aynı kulvarınkilerin hisselerin kazançları + binler bile var nekadar insaflılar artık siz kararınızı verin karını ikiye katlayana kadar zarar açıklasaydı belki daha iyi olurdu şimdi iki kuruş temettü vericekmi vermiycekmi onun oynu olur.Çok çıkmış gibide mac sat verdi rsı şunu dedi hepsi hikaye para kimdeyse mac de onda grafikte inşallah biraz toparlar insafa gelirlerde yüzümüz güler biraz ama bişekilde basıyorlar aşağı kim ne yapabildi seyretmekten başka. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

8. Ne bitmez hisseymiş sat sat sat bitmiyor alanda çok satanda heralde bi 10 milyar lotu var piyasada.Herkez heralde bu hisseyle ilgileniyor borsada

Sayfa 54/150 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •