Sayfa 33/148 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 1177 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ISFIN - İş Finansal Kiralama

27 temmuzdan bu yana süre gelen bir 3.94 direncı var.. bunu geçipte üzerine oturursa... İstanbul hatırası formun bir köşesında hoş bir anı olarak kalır.. gerçi torunlara işfin bir zamanlar 3.87 gördü hikayeleri anlatılmaz ama en azından ceplerdeki sıcaklık hıssedilir..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. Uçacak kaçacak diye iyice ayağa düştü.

YTD...

3.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    3.95 ren döndü.. grafik amatör oldugundan 1 kademe yanıldik...
    Gün boyu biri bindi,biri indi hisseye..
    Resimlerini aldim becerebirsem atacam

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tebrikler iyiki amatörsünüz. Birde 4 üstü atıp 4.26 lara yol alırsa tam amatör olacaksınız.

4.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    27 temmuzdan bu yana süre gelen bir 3.94 direncı var.. bunu geçipte üzerine oturursa... İstanbul hatırası formun bir köşesında hoş bir anı olarak kalır.. gerçi torunlara işfin bir zamanlar 3.87 gördü hikayeleri anlatılmaz ama en azından ceplerdeki sıcaklık hıssedilir..
    Sayın esozcan, palada da sabır kalmadı sanırım istekli artık 3.xx defterini kapatıyor eski defterleri açacak.

5. Kop git daha geri geri geliyr.top çevirmeye devam bence

Alıntı Originally Posted by ezelagah Yazıyı Oku
    Sayın esozcan, palada da sabır kalmadı sanırım istekli artık 3.xx defterini kapatıyor eski defterleri açacak.
    sn ezelagah, sabır palada değil bende yok..pala nakit 96 verince malları iade ettim.. ama göz çöplükte.. 92 ve 94 dirençlerinin üzerine oturup destek yapması şart..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

göz çöplükte ama palanın niyeti bozuk.. yukardan aldığımızı alttan 85 86 yerine koyduk ama bu işten pekte keyif almadık..92 den vaz geçtim pala 86 dese, ver elini derdim.. elını vermezse mallarını veririm

Sayfa 33/148 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •