Sayfa 92/148 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon
Arama sonucu : 1177 madde; 729 - 736 arası.

Konu: ISFIN - İş Finansal Kiralama

1. Kim kime devrediyorsa devretsin. Buradan satılmaz. Biz sonuca bakalım. Ok yaydan çıktı dönüş yok ilk hedef 5,25 TL. Tabi ki bana göre. YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by mzbb1967 Yazıyı Oku
    Kim kime devrediyorsa devretsin. Buradan satılmaz. Biz sonuca bakalım. Ok yaydan çıktı dönüş yok ilk hedef 5,25 TL. Tabi ki bana göre. YTD.
    İnşallah diyelim ama büyük beklentiyle gelip, hüsran ile giden çok oldu

3.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    İnşallah diyelim ama büyük beklentiyle gelip, hüsran ile giden çok oldu
    Bu durum farklı. Dolarla kendini denkleştirmesi gerekiyor. Aksi durumda hisseleri başkaları alır. Dolar %60 devalüe olduğuna göre bu da aynı oranda yükselecektir.

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. TL olarak bakınca satmak gerekir. Düzeltme beklentisi var diye ama USD grafiğine bakınca dipte. Yabancı yatırımcılar USD grafiğine bakar.

5. Yakın zamanda 2.90 alıp 3.00 e verince mutlu olurdum, her hisse gider ama isfin gider, sonra gelir diye düşünürdüm. Umarım tutmayı başaranlar çoktur, bol kazançlar. Biz çok hızlı dökülmüşüz

6. Nerde kalmıştık. Hedefi unutmayalım. 5,25 TL demiştik. Revize ediyoruz. Yeni hedef 5,60 TL. Sonra altın vuruş. 15 - 25 - 45 Hadi bakalım. YTD. Bana göre tabi ki.

7. İlk ilgilenmeye başladığımda 220 milyon dolardı. TL fiyatı 3,26 ydı. Şimdi 164 milyon dolara düşmüş. TL karşılığı ise 3,97. Zavallı şirketlerimiz.

Yahu bu İşbank tüm hisselerinde alım yapıyorda.

ISFIN de niye yapmaz.

Niye temettü vermeyi bıraktı?(Bedelsiz hisse verirdi temettüde.)

2 yıldır yok.

ISFIN de geri alım yap İŞBANK
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 92/148 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz