Sayfa 232/579 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1. Eğer haber doğru ise Halbanktan daha fazla para etmiş adını sanını bilmediğimiz bu şirket IMG_20200530_202019.jpg

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    bütün kültürler şiddet içerir.
    beyaz diğer kültürlere karşıdır.
    sistemli şekilde yapar
    Aslında; "Bütün dinler şiddet içerir "Desek daha doğru olur..Fetih denilen savaşların /öldürmelerin amacı ( kılıfı ,) hep inanç/din olmuştur.. Bugün bile aynı..

siyahi gorcu (adam gorc adını almış )öldüren polisin duruşunu,yüz halini inceleyin.
    Adam sexual haz almakta.(eli cebinde.)
    faişzm zaten sexual şiddettir
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    siyahi gorcu (adam gorc adını almış )öldüren polisin duruşunu,yüz halini inceleyin.
    Adam sexual haz almakta.(eli cebinde.)
    faişzm zaten sexual şiddettir
    Tamamına katılıyorum. Adam, hayvanın biri yüzükoyun ters kelepçeli halde boğazına basılarak öldü diye neredeyse suçlu ilan edecekler.
    Tamamen AMK köylü Amerikalıların yanlış meslek eğitimleri. Ben hala niye bacağını boynuna bastırarak müdahale ediyorlar onu anlamıyorum( bu ilk değil, azıcık YouTube dolaşsanız, 10larca video var bu sakat ve temelden yanlış müdahaleden dolayı).
    Ters kelepçeli yüzükoyun yatan biri nasıl bir tehdit ki hala boğaza bastırılır.
    Gerizekalıların müdahale sistemi ve eğitimi yanlış bence

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Aslında; "Bütün dinler şiddet içerir "Desek daha doğru olur..Fetih denilen savaşların /öldürmelerin amacı ( kılıfı ,) hep inanç/din olmuştur.. Bugün bile aynı..
    Keşke evrimleşmeseydik... en azından avcı toplayıcıda takılsaydık... ye iç karnın doydumu full pompa. Bu borsa beni bozdu arkadaş...

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Keşke evrimleşmeseydik... en azından avcı toplayıcıda takılsaydık... ye iç karnın doydumu full pompa. Bu borsa beni bozdu arkadaş...
    aman bozma hocam kendini.
    biz bozulunca size gidiyorduk.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    "Normallesmeyi geciktiriyor" deyince ben de virusle ilgili oldugunu sandim. Pardon, ordaki kanallari seyretmedigim icin bilmiyorum.

Irkcilik degil KD. Irkcilik olarak hortlatmaya calisiyor adi medya. Bunlar hep kriminaller.

Ilk 10 saniyesine bak bunun. Normal bir trafik durdurmasi: https://www.youtube.com/watch?v=Wy1qbLjkJnY

Bunu da izle. Bunlar hep kriminal. Adami zapdedemiyorsun. Cunku ya daha yakalanmadiklari yasa disi isleri var, ya araniyorlar, ya da sabikalari var. Herifler hayvan gibi. Hayvan zaten. Kendi caninin bir onemi yok, baskalariinkinin hic yok.

0:40'a bak, adamin corabindan tabancasi dusuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=IWHDLJ_HLW0

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku

Bu videolari bir daha izleyin derim. Hayvanlarlar baska turlu basetme yolu yok.

Polis ile olen ayni yerde calisiyorlardi. Ayrica koroner bogulmadan olmedi diye otopsi raporu cikardi.

Eminim kriminal sizi de gelip evinizde rehin alip soyunca niye basina basti dersiniz. 5 sene hapis yatmis bundan. Neyin ne oldugunu bilmiyorsunuz, adi medyanin galeyanina geliyorsunuz.

Yanlisi savunmayalim.

Alıntı Originally Posted by çorbacıyım Yazıyı Oku
    Tam oturmus.

Sayfa 232/579 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •