Sayfa 352/579 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Rafineri Socar'in degil mi sahna?

Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. maddesi çerçevesinde, Net Holding A.Ş. (NTHOL) ve Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (GEREL) paylarının piyasasında Yönerge'nin 6. maddesinde belirtilen emir ve işlemleri nedeniyle aşağıda adı belirtilen yatırımcı hakkında Borsamız Pay Piyasası'ndaki emir ve işlemlerine yönelik olarak 09/06/2020 tarihinden itibaren 6 ay süreyle Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı, Brüt Takas ve İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

Yatırımcı Adı ve Soyadı
    MKK Sicil Numarası

HARUN KAHRAMAN
    31263931

3.  Alıntı Originally Posted by Halk-PETROL Yazıyı Oku
    Ekyo nün tekniği grafigiyle bu aynı şuan halen mal mal rakamlara aynı yerde bakıp duruyorum
    bunu başka bir yerde daha okudum, doğru, ama önce 111 bin endeks gelmeli.

Para cezasi cikmadigina gore herif temerrude dusmus. Eee, araci kurumun parasi ile ancak bu kadar. Vurun kicina tekmeyi bir daha kalkmasin. Vaya con dios.

Internetten ortaklarimizi tuzaga dusureceksin ha.

5.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Rafineri nin bağlı olduğu holdinge ortak

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ortaklar SOCAR zaten hem STAR'ın hem PETKIM'in sahibi kim neye ortak oluyor anlamadım... Petkim'i SOCAR satın aldı zaten...

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    muahahahahaaha. "tuzaga dusuruen bir kisiyi yakaladi".
    harunu muhtemelen ben yaktım öyle bir şikayet döşedim ki spk ya edebiyat nobeli alır. Hahahhahaahaaaa

7. Vay arkadaş ya... Neler oluyor şu borsada. Ne hırsızlar var ya. Spk'ya helal. Şimdiki gençlik hemen kısada köşeyi dönüvereyim diye borsaya giriyor... Uzun hiç bir şeye tahammülleri yok. Sosyal medyayı öttürüyorlar, kırnata gibi... Arada Harun gibi bir kaç kişide yakalanıyor. Buna da şükür. Bir kişi bile yakalansa kardır bizim için. Şimdiki gençliğin 1 yılda düşündüğünü biz 20 yıldır yapamadık. Ama onlar üç beş ayda köşe olacaklar herhalde... Tabi Harun gibi paçayı kaptırmazlarsa.

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    harunu muhtemelen ben yaktım öyle bir şikayet döşedim ki spk ya edebiyat nobeli alır. Hahahhahaahaaaa
    Ondan dedim ya "ortaklarimizi tuzaga dusureceksin ha" diye!

Sise tam momentum kapmisti, herif 150 bin kisiyi doldurdu kagida, kagit zonk diye yerinde cakildi kaldi. Herif sabah aksam "Sise aldim, Siseye bak ne yapiyorum, Sise'ye simdi nasil oturacagim"... kac hafta kagidin icine etti.

Iyi yapmissin.

Sayfa 352/579 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •