Sayfa 430/579 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Hesabı ödemeden ufak ufak uzamak lazım diyorsun 666
    Muahahaha. Cok yasa Psycho.

Bu hissenin degisik turden yatirimcilari var. Birinci grup HA davasiyla gelenler. O kadar sure tasiyanin cycle donene kadar tasimasi mantikli. Buralari onlari ilgilendirmez.

Ikiinci kisim arada girenler, ya da yakin zamanda girenler. O kisma tavsiye verilmez, herkes kendi durumunu kendi daha iyi bilir cunku. Maliyeti yi yerdeyse tasimak, dalgayi yukari surmek kolay olur. Girip cikmak isteyen icinse allah bilir ne olur. Bu arada hicbir yazdigimiz, tahminimiz adam gibi tutmadi burada simdiye kadar, o baglamda ele almakta fayda var yazilarimizi.

Ortada bir hikaye yaratildi. Davaya etki edecek birsey degil. Ama "etki edebilir, Trump halleder, vs" diye kullanilabilecek bir hikaye. Umarim herkese istedigi sekilde kazandirir.

2.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Çok uzun süre bekleyip satan arkadaşlar adına çok üzüldüm.
    2.5 yıl taşıdım hatali işlemlerle maliyet 15 oldu. 2 ay önce yarısını petkime 1 hafta önce kalan yarısını akbanka trampa ettim. Tavan tavan giderse sizin için sevinirim. Kendimide halkbank genel müdürlüğünün önünde yakarım...

swap haberinin etkisi olmadı.
    zaten bilinen bir şeydi.
    ne olduysa halkbanın özelinde oldu.
    halk yukarı gidince öbürlerini tetikledi.
    sanırım abd den haber alanlar olmuş.
    çin ile yapılan swap yuan ,yerel işlemlerin etkisi TR çısından negatif zaten.
    tek taraflı büyük ticaret açığı verdiğin çine karşı bu işlem anlamsız.
    olsa olsa çinden alınan kredi ve köprü ,istanbul kanalının çine verilmesi projelerinin yurt içi(doğu perinçek)i politik algıyı artırmak için yapılıyor.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    2.5 yıl taşıdım hatali işlemlerle maliyet 15 oldu. 2 ay önce yarısını petkime 1 hafta önce kalan yarısını akbanka trampa ettim. Tavan tavan giderse sizin için sevinirim. Kendimide halkbank genel müdürlüğünün önünde yakarım...
    Sen, TH ve Erick için yazmıştım. Beni 7 senedir kitledi, maliyet benim de çok yüksek. Stockholm sendromunun farklı bir boyutunu bana yaşatıyor. Buradan alanlar çok şanslı. Bu beladan ben de kurtulmak istiyorum.

5. cyclone savcı haberini seans içinde yazmıştı, troll demiştim ama adam haklı çıktı. Ve bir daha yazmadı.

6. Tam bir oyun içindeyiz. Önce sermaye artırımı, sonra savcı haberi. Umarım tez zamanda benim gibi yüksek maliyetli olanlar zararını çıkartır. Bu arada tavan limitlerini %20 yapsınlar, çok acı çektik.

7. Önce THY, sonra EKGY ve HLGYO (5 yıl bu adiyi tuttum ve halkb deki maliyetimi azaltmak için sattım, satmasaydım buradaki maliyetime üzülmezdim), şimdi Halk ve Vakıf mı?

Endeksin 250 bin olması lazımdı
    Son yıllardaki gergin politika bunlara izin vermedi.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 430/579 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •