Sayfa 108/164 İlkİlk ... 85898106107108109110118158 ... SonSon
Arama sonucu : 1309 madde; 857 - 864 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. basvuru yapıldıgında geri sayım baslayacak. yeni iştirak edinilirse umut artar.

2.  Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    basvuru yapıldıgında geri sayım baslayacak. yeni iştirak edinilirse umut artar.
    Gelişme olumlu. Haber sevindirici. Kısa zamanda bilgi verileceği söylendi. Hadi hayırlısı.

3. Kaldı 21 gün, bir haftası bayram, bir gün de 15 temmuz arası.
    27 Temmuz salı günü 1. yılın son günü. Olur mu? bilemiyoruz.
    Başvuru olursa içimizde bir ümit ışığı yanacak.

4.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Kaldı 21 gün, bir haftası bayram, bir gün de 15 temmuz arası.
    27 Temmuz salı günü 1. yılın son günü. Olur mu? bilemiyoruz.
    Başvuru olursa içimizde bir ümit ışığı yanacak.
    24 temmuz cuma saat 18:11

5.  Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    24 temmuz cuma saat 18:11
    Borsa kotundan atıldığı gün 27 temmuz olduğundan o güne kadar başvuru yapılırsa 1 yılı doldurmamış oluyormuş.
    Ancak yine de imtiyazlı hisseye sahip olan ortak başvuru yapacak diye kesin bir karar yok henüz.

Sadece 1 yılı geçerse SPK onayına tabiymiş. Ancak önce de başvuru yapılsa SPK görüşü alınıyormuş yine de.
    Hayırlısı bakalım beklemekten başka yapacağımız bir aksiyon yok sanki.

6. İştirak sayısını artırarak bir çıkış yolu arayacağını düşünenlerdenim. Daha önceki yazılarımda da bahsetmiştim.
    Patrondan beklenen hareket şirkete nakit koyması ve sermaye avansı olarak vermesi yerinde olacaktır.
    Sonra da karlı bir şirkete iştirak edilmesi sonrasında tekrar başvuru yapıp kota aldırması lazım.
    Bu adam tüm şirketlerini borsaya kote olan bambaşka şirketleri satın aldıktan sonra borsaya açtı.
    Yani benim bildiğim şimdiki gibi ilk defa usule uyarak bir şirketini halka arz etmiş değil.
    Hatta bir ara DOGUB ihalesine de girmiş ve kendi beyanına göre borsada fiyat çok artınca 300 bin dolar teminatı yakmıştı.
    Dolayısıyla kphol'ü geri almak için gayret edeceğini düşünmek istiyorum.
    Hadi Kamil bey kardeşim bizi de kurtar kendini de kurtar. Sen de az para koymadın. Geçen yıl da 300 bin kadar piyasadan hisse toplamıştın. En iyisi ortadoğunun hisselerini de borsa dışında satın al (zaten dışındayız da) sonra hem imtiyazlı hem çoğunluk hisseye sahip olarak geri döndür borsaya. Hadi artık, son günü bekleme yap başvurunu.

yesilin bedellisi bitti..patron tarafından bir haber şimdilik yok.sürede azaldı..gelişme haberi her an bekliyoruz..insallah zincir gy nun ayaga kalkmasi ile bereber sirketi tekrar kota alirlar.

8. Son 1 hafta kaldı. Ne yapacaksa bu bir haftada yapması lazım. 15 Temmuz resmî tatil. Sonraki hafta bayram tatili. Sonra da 2 gün kalıyor bir yılın dolmasına. Başvuru yapılsa da hemen cevap verilir mi bilemiyorum. Ümitvar olmak istiyorum ama bir yıldır hiçbir şey yapmayan patron yeşil yatırım holding sayesinde bir şey yaparsa ancak öyle kurtuluş imkanı olur gibi. Beklemeye devam.

Sayfa 108/164 İlkİlk ... 85898106107108109110118158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •