Sayfa 116/164 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon
Arama sonucu : 1308 madde; 921 - 928 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Niye Mart?
    Yıl sonu hesapları Ocak ayının içinde kesinleşir. Şubatta bilançolar gelir. Yanlış mı biliyorum?
    Niye Mart’ta?
    Biraz daha şeffaf olsalar ya. Halen bir açıklama yapılmadı. Başvuru yapıldı mı? Reddedildiyse niye reddedildi resmî olarak açıklasınlar önce.
    Sirket kap hbrleri kapali bistte mail ile sordum basvuru yapmislar eksikler var sirketinizle konusun deniyor eksik olan bu yil sonu kar bilanco bu yili gectik artik 2022 subat mart issallah

2. Ben de şunu söylemeye çalışıyorum.
    Şirketler Ocak ayının sonunda da bilanço gönderebiliyor. Mart son tarih olması lazım.
    Pandemi bahanesiyle bu süre daha da uzayabilir. Bununla ilgili SPK sayfasında da bildirim yapılabilir. Kap kapalı ancak 113. Sayfada linki bulunan SPK sayfasında açıklamalar yayımlanıyor. Bu durumu da yayımlayabilirler diye düşünüyorum.
    Şu durumda en az 7 ay daha bekleyeceğimiz anlaşılıyor. Umarım tekrar döneriz.
    Diğer ortak Ortadoğu gruptan da ses yok ve anlaşılıyor ki pek umurlarında da değil.
    Kapanış fiyatıyla yaklaşık 5 milyon lirası gitti adamların.
    Uzun vadeli yatırımcı olduk sayende. Tabi ortada şirket kaldıysa.

3. Telefonu açan yok maalesef. Birkaç defa aradım ama nafile. Bilgi edinen arkadaşlar lütfen bizlerle buradan paylaşsınlar. Şu Martta başvuru olayını teyit etsek iyi olurdu.

4. Yeşil yatırımın 9 aylık bilançosu onemli

5. Ülkede hukuk yada adalet var mı çok merak ediyorum. Hiçbir şekilde ne haber yayımlıyor ne de telefona bakıp bilgi vermiyorlar. BİST desen aldığı kararın izah edilebilir ya da adil denebilir bir yönü yok. Bundan daha beter bir çok şirket var BİST te işlem gören. Gücü yeten yetene.
    Bize düşen herhalde şirket iflas etti denene kadar boşa beklemek.
    Şirketin durumu iyiyse bilgi verin bari.
    Bir de Whatsapp grubu kuran arkadaşlar sizin grupta toplamda kaç lot hisse var?
    Bizim sesimiz vatandaşta az hisse olduğu için mi çıkmıyor acaba?
    Son durum itibariyle sanki 2 milyondan az hisse halka açık görünüyor ve büyük ihtimalle bunun da bir kısmı yine patronun yanlılarına aittir.

sirket sahibi ile spk müşterek el ele devam etmeseler yeşilin 30 kat bedelli soygununa izin vermezlerdi..bunlar birlikte karar alıyorlar..çevirdikleri filim ayaklarına dolanacak sonunda.

7. Ygyo’dan 1522 m2 26 adet daireyi 20 milyon liraya almıştık zincir gayrimenkul geliştirmeye. İlanlara baktım halen tamamlanmamış ancak m2 fiyat 2 bin lira civarında satışa çıkmış.
    Bu fiyattan satabilirse eğer 30 milyon değere ulaşır. 10 milyon kar yazar. Onun yarısı kphol’ün olduğuna göre 5 milyon oradan bir kar yazma imkanı var. Eline de 30 milyon geçer. Eline geçen nakitle yeni projeye mi başlar arsa mı alır orasını bilemem.

Şu yeni iştirak olayını da bir bilseydik iyi olacaktı.

Şu halde zincirin hiçbir yere borcu olmamalı.
    Kphol adına yeşil holding nakit sermaye artışına katıldı ve muhtemelen onu ilerde yapacağı sermaye artışına sayacak.

Kphol’ün de borcu yoktur sadece hakim ortağa sermaye avansı borcu olduğunu biliyoruz.

Şirketin bu yıl da kar yazması gerekiyor.
    Şu ana kadar bildiklerimiz onu gösteriyor.

Geçen yıl kar yazdıysa bunu 2020 genel kurulunda öğreniriz. Bu yıl içerisinde genel kurul yapmak zorundalar diye biliyorum.

Şirkete ulaşabilen arkadaşlardan rica ediyorum lütfen buraya öğrendiklerini yazsınlar.

8. Yok kardeşim yok. Telefonu açmıyorlar, maile cevap vermiyorlar.
    Ercan PEKALP neden istifa etti acaba. 2 yıl önce topladığı hisseleri Kamil Yeşile devretmişti.
    Ayrıca; kapanmadan önceki son hafta ortadoğu grup satışa geçmişti.
    O grupla ilgili de bir durum mu vardı acaba? O yüzden mi attılar bizi kottan.
    La bir bilgi verin olum. Kalitenizi gösterin. Varsa tabi.

Sayfa 116/164 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •