Sayfa 14/164 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1307 madde; 105 - 112 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Mesoret6 Yazıyı Oku
    Asla tavsiye değildir arkadaşlar ama ben alım için uygun zaman diye görüyorum ve yüklü giriyorum. Direksiyona kamil geciyor.. Ayrıca bu kagitta ki iniş çıkışlar da beni gram korkutmuyor. 3.68 den döndú. Dönmesini de normal karşılıyorum. Tekrardan asla tavsiye değildir arkadaşlar. Madem Burası bir platform Ben de düşüncelerimi yazıyorum. Güzel bir bilanço açılırsa şahsi kanaatim olmakla birlikte Eylül Ekim gibi 15 liraları görürüz. Tabi Bu cümlelerden kimse etkilenmesin. YTD YTD YTD

GM6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sirketin faliyetimi var guzel bilanco aciklasin.faiz aliyor faiz geliri var.4 milyon tl nin faizi iste.hisse cok sig ben 5 yildan fazla bekledim 130 bin lotla maliyetim 82 kurustu.ve 60 kuruslardan ekim ayinda sattim.sattigimida buraya yazdum.banlanan sessiz adam nikimle.hatta mavideniz nikli biri bana ozelden mesaj yazmisti abi satmasaydin virman yapsaydin cok almisin diye.bu kadar sig tahtalarda patron haber yollamadan yedirmiyolar.5 yil bekledim 30 bin zararina sattim.simdi olsaydi 250 bin karim olcakti.acaba ben satmasaydim hisse 1 tl yi gecermiydi orasida muamma.bence gecmezdi.

asla ytd deil kendi hayali fikir ve dusuncelerimdir.dogruluk payi olmayabilirde.zira benim yazimla hisse alip satan kerizdir enayidir büyük zarar ederrr..........

2.  Alıntı Originally Posted by Mesoret6 Yazıyı Oku
    Ozonel bey mikrofon sizde son düşüncenizi paylaşır mısınız

GM6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/685758

söz artık gerçek sahibinde.Direksiyona geçen kişide.

hisse çok sıkıştı.yön tayin etmek üzere.ytd

Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    sirketin faliyetimi var guzel bilanco aciklasin.faiz aliyor faiz geliri var.4 milyon tl nin faizi iste.hisse cok sig ben 5 yildan fazla bekledim 130 bin lotla maliyetim 82 kurustu.ve 60 kuruslardan ekim ayinda sattim.sattigimida buraya yazdum.banlanan sessiz adam nikimle.hatta mavideniz nikli biri bana ozelden mesaj yazmisti abi satmasaydin virman yapsaydin cok almisin diye.bu kadar sig tahtalarda patron haber yollamadan yedirmiyolar.5 yil bekledim 30 bin zararina sattim.simdi olsaydi 250 bin karim olcakti.acaba ben satmasaydim hisse 1 tl yi gecermiydi orasida muamma.bence gecmezdi.

asla ytd deil kendi hayali fikir ve dusuncelerimdir.dogruluk payi olmayabilirde.zira benim yazimla hisse alip satan kerizdir enayidir büyük zarar ederrr..........
    130K 5 bölseydiniz iyi olurdu arada hareket edip hesaplar arası sorun olmazdı

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

ikinci bir yeşil yatırım hareketi nr kadar doğru en son 2.26 iken 2.52 ye ben çektim peşimden birileri geldi ben ertesi gün 3.10 dan sattim nasip yani

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5. İyi geceler bı kphol yeşil ile niye yükselmiyo bütün kagıtları %35 gitti bu tersi geri geldi dışarıda malı cok anlasılan toplayamadımı ne yada enerji falan hikayemi pazar degişikligindende ses yo

6. çok şükür dünyanın en önde gelen çöpten gaz üretim tesislerine ortak oluyor.
    ortadoğu enerji artık borsaya bir adım attı.2.adımda işlem görmeye başlayacaktr.
    ortaklar satmayıp beklediyseniz hala buradaysanız hayırlı olsun hepimize.

KPHOL Solo 2018/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 378369 Yıllık Değ%:261

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 14/164 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •