Sayfa 6/164 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1309 madde; 41 - 48 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    Ben 130 bin lotla 2013 yilindan beri bekliyodum daha kasim/aralikta zararina sattim.suna inaniyorimki her sey borsa tam bir pislik yuvasi.ben satmasaydim ve mali toplamasaylardi bu kagida haber gelmezdi.hep organize bu isler.sonunda kaybeden hep kucuk yatirimci.hakkim haram olsun.spek isini yapar onlara lafim yok sebepsiz yere neden gotursun.benim isyanim patronlar speklerle anlasmali calisiyo uyuzum yani patronlar yapiyo bu oyunlari ben bu borsada bunu anladim.kimseye ekmek yok.

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Abi çok almışsın demek ki....O zaman 1.70 lerde iken 30 bin lot da ben almıştım...Zararına satmıştım....!!!

2. Sayın vartolu abim seni nasıl takip edebilirim çemaş tan sonra arsanda takılı kaldım pörtföyü bir kaç hisse ye yayın demiştin bizde dinkemedik merak ettiğim bir kaç şey var özelden yazmayın diyorsun onun için soramıyorum

3. Arkadaşlar Aylık takas varmı , biraz inceleyelim. Ytd.

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tatarramazanda terk etti herhalde.ytd

5. Yeşil holdingin borsadaki 4 şirketinden biri. Yeşil yatırım holding e wowwo yu bağlayıp uçurdular, bunuda enerji yatırımları için kullanacaklarini yazmışlar, şirket faaliyetlerinde. Nakliye şirketindeki paylarını devretti 1.750 000 tl ye, enerji işine girecek mi göreceğiz.Ytd.

6. daha 2 lıradayken pazarlanmaya başladı..burada yıllardır bekleyenler var.. pazarlamacılar sızde bıraz bekleyeydınızde hısse az yukarı gıdeydi bari.. bu adam buradan musterı bulurda elıne verırse hısseyı cok surundurur..ytd.

Alıntı Originally Posted by mavıbeyez Yazıyı Oku
    daha 2 lıradayken pazarlanmaya başladı..burada yıllardır bekleyenler var.. pazarlamacılar sızde bıraz bekleyeydınızde hısse az yukarı gıdeydi bari.. bu adam buradan musterı bulurda elıne verırse hısseyı cok surundurur..ytd.
    2017 kasım ayında 0.78 den aldım az kârla sattım ama bu fiyatlar yani alan rızasıyla alır zor yani bu şeyler

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

DüzelTMe yapması normal değilmi kağıtta bi beklenti olmasa ne diye öyle gitsin teknik ne durumda grafik atabilirmisiniz

Sayfa 6/164 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •