Sayfa 36/94 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 281 - 288 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Tavan olmasındansa artıya geçmesi şu an için daha önemli durumda.

4,11 de bulunan direncin çalıştığını görmüş oluruz.

Bu da ileriye dönük bizim için önemli bir veri haline gelir.

Tabi tavan olursa da hayır demem.

Saygılar...
    Aynen,bekliyordum da,bu kadarını beklemiyordum....gerçi şu an sinek ağbimiz bizimle eğlenmiyor sa.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. dostlar adamlar su an TUTTULAR BURAKMIYORKAR..SERCANNNN

Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Hızlı gitti dönüşüde hızlı oldu.Buralarda biraz oyalanıp gelen haberlere göre hareket edeceğini düşünüyorum...
    Arkadaşım özel mesajın kapalı mı acaba, cevabımı gönderemiyorum...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Arkadaşım özel mesajın kapalı mı acaba, cevabımı gönderemiyorum...
    Dolu olduğundan gelmedi galiba şimdi deneyin isterseniz
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,368
    0.50 krş olan hisse 4.93 tavanda,ilginç...zamanında 0.50 alış 0.90 üstü postalayış yapardık,1 aşıldıktan sonra uçup gitmişti,geçen 1.30 gösterdiğinde azıcık almıştık 1.60 postaladık,şimdi bu fiatlarda,borsada ilginçlikler devam ediyor,galiba bitpazarı gibi gözaltına nur yağdı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    0.50 krş olan hisse 4.93 tavanda,ilginç...zamanında 0.50 alış 0.90 üstü postalayış yapardık,1 aşıldıktan sonra uçup gitmişti,geçen 1.30 gösterdiğinde azıcık almıştık 1.60 postaladık,şimdi bu fiatlarda,borsada ilginçlikler devam ediyor,galiba bitpazarı gibi gözaltına nur yağdı
    Çok haklısınız sayın refaba.

Ancak şirketin sahibi değişti ve içine nakit koymak için başvuru yaptı.

Hem borçlarından kurtulacak hem de gıda sektöründe de faaliyet gösterecek. Bunun için Kuvva Gıda'yı alınacak. Daha alınmadan satış-dağıtım anlaşmaları yaptılar. Tahsisli sonrası Kuvva alınınca anlaşmaların da anlamı olacak.

Veysi Bey çöpten geri dönüştürüyor şirketi.

Fiyatının artması doğal değil mi?

Sonuçta beklentiler/gelecek satın alınıyor.

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

7. benimde elimde bir miktar var 5.04 maliyetli satış yeri nere olmalıdır teknikten anlayan bir arkadaş görüşlerini paylaşabilirmi

8. Selam arkadaşlar buralarda iyi düzeltme yaptık ve şimdi gözüm gelebilecek yurtdışı haberlerde

Bundan iki ay evvel serve bomboş bir şirketti ve olanları biliyorsunuz

Önce istanbul anadolu yakası

Sonra almanya satış larının başlaması

Sırada hangi ülke var bilmiyorum ancak bence tüm avrupaya zamanla yayılacağız çünkü burdan dev bir gıda şirketi doğuyor

Eğer bu anlaşma haberleri devam ederse ki bana göre edecek o zaman şimdiki piyasa değerinin komik kalacağını hep birlikte göreceğiz,ve şirketimiz o zaman diğer gözaltı çöp şirketlerinden hızla ayrışacak

Yatırım tavsiyesi değildir saygı ve selamlarımla

Sayfa 36/94 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •