Sayfa 158/200 İlkİlk ... 58108148156157158159160168 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

Ben de aldım. Hayırlı olsun.
    İlk aldigimda covid öncesi 17 den alıp 14.50 den zor kacmistim.
    Ancak bu dönemde wowwo üzerinden güzel kar edeceğini düşündüğümden 18.leri geçince alım yaptım biraz. Bilançoya kadar burada kalmayı düşünüyorum

Diğer sığ hisseler alt pazara ineceği ve brüt takasta işlem göreceği için, ana pazardaki YESİL gibi sığ hisseler flaş olabilir önümüzdeki dönem. Gözden kaçmış ve oldukça ucuz görünüyor, bu dönemde nasıl bir borsa döngüsü olduğu irdelenirse bu insanı şaşırtıyor resmen. Gevşerse alım düşünebilirim. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by endülüs Yazıyı Oku
    Diğer sığ hisseler alt pazara ineceği ve brüt takasta işlem göreceği için, ana pazardaki YESİL gibi sığ hisseler flaş olabilir önümüzdeki dönem. Gözden kaçmış ve oldukça ucuz görünüyor, bu dönemde nasıl bir borsa döngüsü olduğu irdelenirse bu insanı şaşırtıyor resmen. Gevşerse alım düşünebilirim. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Bu dönem gerçekten enteresan.
    Covid sonrası evde kapanan insanlar , işsiz kalan insanlar vs borsada umut aramaya başladılar. Sosyal medya mecralarında örgütlenerek veya birilerince speküle edilerek özellikle çok sığ hisselere toplu olarak yönlendirildiler. Bazıları gerçekten çılgınca paralar kazandılar. (muhtemelen bir süre sonra çoğunu kaybedecekler)
    Kazandıkça hisseden hisseye koştular. Hem kendilerine hem de kendilerini yönlendirenlere güvenleri artıkça arttı. Hisseden hisseye geçişler topluca olduğu için genelde başarılı oluyorlardı ama hisseler en sonunda yüksek fiyatlardan birilerinin elinde kalıyordu.

Bu dönem adeta hayvan belgesellerini andırıyor. Sürü şeklinde koşuyorlar. Bir anda yön değiştirip diğer yöne koşuyorlar. Her dönüşte zaiyatlar arkada kalıyorlar. Kalanlar koşmaya devam ediyorlar.

Böyle bir dönem yaşanıyor borsada. Yüzbinlerce küçük yatırımcı yorulana kadar koşacaklar gibi görünüyor.

Hisse 18 den 24 hareketi çekti. Forumda kimse yok. Bu güzel işaret.

Yalnız olmak da hiç iyi değilmiş. İnsan tavan tavan giden hisseye bile yorum yapmak istemiyor.

6. Kalan üç beş kişiden biriyim demekki sakinlik iyidir....

7. bu hisse ne zaman halka arz oldu?
    2006 da % 50 ve
    2011 de % 200 bedelli sermaye artırımı yapmış.
    daha önce başka bir isim altında mı işlem görüyordu?
    YTD

8. Yarın bildiğim kadarıyla açığa satış yapılabilecek. Bu durum yesilin hareketini olumsuz etkiler mi?

Sayfa 158/200 İlkİlk ... 58108148156157158159160168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •