Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 888/1014 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 7,097 - 7,104 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    halk 2003-2013 arasının hala sürdüğünü sanıyor ve öyle yaşamaya çalışıyor,ne diyelim duvara toslamadan akıllanmayacaklar.çünkü geneli oldukça cahil ekonomiyi okuyamıyorlar. eline para geçtimi ver betona KAFA BU.Yeni trend 3-4 sene daha döviz olarak devam edecek. ben bunu geçen sene gecikmelide olsa gördüğüm için dolara kaçtım.hele şu dolar endeksi artsında keyfimiz yerine gelsin onu bekliyorum.
    abicim cik dolardan

trump basimizda oldukca dolardan hayir yok

altina gumuse falan gir, dolar yerlerde surunuyor

dolar yerde surununce bende surunuyorum

2. Trump candir
    Gerisi heyecandir
    Canan'da Canan'dir

Üç kuruşluk BETONLAR nasıl 100 kuruş ediyor diye soranlara cevap , ayakkabı kutularında istif edilen paraların yanında birde RESMİ yancı haram yiyiciler var bu ülkede. Adam bir MOK yemeyecek sadece batan şirketin batışını seyredecek adına bir de konkordato komiseri diye kıçlarından bir ünvan uydurmuşlar 50 BİN TL aylık ücret üstelik peşin ödenecek şekilde takdir edilmiş. Sonra çok denilmiş 15 bin Tl ye çekilmiş. Adamların birde dediğine bak, ` bize verilecek ücretin konuşulmasından MAHÇUP oluyoruz...` Neymiş efendim gecelerini gündüzlerine katıp 24 saat çalışacaklarmış. Hasss s... tirin ulan kimi kandırıyorsunuz derler adama. Hırsızlar, uğursuzlar için BETON EKONOMİSİ sürdürülmek zorunda ben artık böyle düşünüyorum.

Konkordato komiserinin ücreti dudak uçuklattı!
    Dinçer GÖKÇE- ÖZEL HABER24.01.2018 - 09:54 | Son Güncelleme: 24.01.2018 - 10:

http://www.hurriyet.com.tr/konkordat...latti-40719924

4.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    hicbiriside aylik aidati yazmiyor nedense

Adamların ödediği aidata ben kirada oturuyorum 40 tl aidat veriyorum
    Ev sahibide olsan kiracısın bağlıyosun kartaldaki eve 1 milyon dolar. Hani boğaz olsa bebek kuruçeşme anlarım. Kartal nedir ya ha kartalda oturmuşsun ha kumburgazda haa tekirdağda aynı denizi görüyor Adalar manzarasıymış. Yemişim adaları sanki çok güzel manzara işte ada altı üstü . Birde30. katta oturcam. Kafayı yemiş millet valla nasıl korkmuyorlar orda oturmaya. 30. KAT NE DEMEK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir!!

5. Topicde genel eğilim ev fiyatlarının pahalı olduğu, gerçeği yansıtmadığı ve yakın gelecekte yükselmeyeceği şeklinde.

Diğer yatırım araçlarından,
    vadeli mevduat reel olarak kazandırmıyor hatta negatif faiz alınıyor.
    Borsa çok yükseldi ve riskli.
    Döviz yataya girdi..pek yükselecek gibi gözükmüyor.
    Altın zaten yatırım aracı değil, yenmez içilmez, bakkalda markette geçmez...alsan saklamak dert...

Merkezi (istanbul için Şişii, Beşiktaş, Levent) ve kolay kiraya verilebilecek bir yerde ev alıp kiraya vermek yatırımcı için en uygun seçenek gibi gözüküyor bana.
    Yukarıda saydığım diğer yatırım araçlarında paranızın değer kazanıp kazanmayacağı belli değil...bu yatırımlardan para kazanma veya kaybetme ihtimali 50% gibi...
    Fakat ev alırsanız kira garantisi var. Tabii ev almak bazı sorunları da beraberinde getiriyor. Evde çıkabilecek masraflar, emlak vergisi, kira vergisi, kiracı ile ilgili çıkabilecek sorunlar, vs,
    Ama dikensiz gül de olmuyor maalesef...
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

6. şu rezalet görüntüler yetmiyormuş gibi daha kanal yapalımda etrafınada ev yapıp iyice istanbul yaşanmaz bir yer olsun diye uğraşıyorlar.

7. Gerçekten inanılmaz bir görüntü..
    İstanbulda ev yapılması yasaklanmalı.
    Yandaş müteahhitler başka eğlence bulsun kendilerine..

Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    şu rezalet görüntüler yetmiyormuş gibi daha kanal yapalımda etrafınada ev yapıp iyice istanbul yaşanmaz bir yer olsun diye uğraşıyorlar.

Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    şu rezalet görüntüler yetmiyormuş gibi daha kanal yapalımda etrafınada ev yapıp iyice istanbul yaşanmaz bir yer olsun diye uğraşıyorlar.

İlk metrobüs gördüğümde insanlar binip oturuyordu. Kalan yolcular bir sonrakini bekliyordu.
    Bende dedim bunlar sazan bir an önce binip gitsene neden bekliyorsun
    bende ayakta olsa da bineyim dedim.
    15 dakika ve bir kaç durak sonra insanların neden ayakta binmediğini çözdüm.
    Temassız kredi kartı devrinde temassız otobüs yolculuğu mümkün değilmiş ?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

Sayfa 888/1014 İlkİlk ... 388788838878886887888889890898938988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •