Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 933/1014 İlkİlk ... 433833883923931932933934935943983 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 7,457 - 7,464 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. Bütün evleri kombiye geçin.

Akıllı kamera taktırın. Cepten tabletten istediğin an izlenebiliyor. Her nokta kayıt altında.

Otomasyona geçin. Maliyetler çok ucuzladı.

Temizlik için haftada 1 gün birisi işle hakediş bazlı anlaşın.

Ekmek ve Su için ekraftaki bakkallardan sadece birisi ile anlaşın. Yaşlılara o bakkal telefonla sipariş alıp servis yapsın belli saatlerde.

Kafanız rahat. Daimi elemana Kapıcıya gerek yok. Başınıza iş almayın!

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    apartman görevlilerinde bu sıkıntıyı bende yaşıyorum barınma bedava ! elektirik su bedava ! sigortaları kıdem tazminatları için ayrılan para tıkır tıkır yatıyor ! ayrıca kocaman sitedeki tüm plastik ve kağıtları toplayarak ekstra gelir elde ediyorlar !! hadi bunlarda gözümüz yok diyelim ! ama bir iş yaptırmak istediğimizde tavırları olsun git yöneticiye söyle tarzındaki hareketler gerçekten insanı çileden çıkartıyor

2.  Alıntı Originally Posted by Gunnar Yazıyı Oku
    İşini bilen betoncu var mıymış? Ben hepsini beton kafalı sanıyordum.
    var var merak etme, onlar aslında tam betoncu değil dönemde ne prim yapıyorsa orada oluyorlar. 2003-2013 arası beton dönemiydi ve bitti. ama bu dediğim betoncuların %10'u etmez. bir çoğu sabit fikirli finans cahili kişilerdir.

3.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Vardır meraklısı, FUHUŞ ön plana çıkarılırsa alıcısı daha çok olur, sonuçta kafalar beton, algılar kapanmış, anacak KAZIK realize olduğunda ayılıyorlar.
    FUHUŞA mevkii DAP rezidans,koş vatandaş bu yatırım kaçmaz... talep aşırı geldiği için indirimde yaptık,talep-fiyat eğrisini yerin dibine gömdük.

4. Avrupalılar çekildi, Ortadoğulular geliyor

Türkiye'den 10 yıl öncesine kadar konut satın alma yarışına giren Avrupalılar'ın büyük bölümü, evlerini satarak ülkeyi terk ederken; bu kez Irak, İran, Suudi Arabistan ve Kuveytli akını başladı. Kuşadası ve Didim'de kendilerine ait siteler oluşturan yabancıların yüzde 80'i konutlarını satarak Türkiye'yi terk etti.

https://www.cnnturk.com/amp/ekonomi/...mpression=true
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. '' Çok değil, sadece 10 sene önce İstanbul'da konut projelerini iki cazibe ile satıyorlardı: 1) Orman içinde, 2) Metro geçecek. Orman içinde konut yapmaya başlandığında o ormanın ne kadar zamanda yok olacağını tahmin etmek için matematik dahisi olmaya gerek yoktu.''

https://twitter.com/TuncerSengoz/sta...08098682167297

https://www.numbeo.com/cost-of-living/
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Asansörün denetlenmesinden neden rahatsızlık duydunuz anlamadım. Kaldı ki bağımsız bir kurumun denetleme yapmasının daha iyi olduğunu düşünüyorum. Siz umursamıyor olabilirsiniz ama ben her gittiğim binadan o etiketlere bakarım asansör güvenli değilse kullanmamayı tercih ederim.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Okuduğunu anlayamamışsın. An az 5 kere daha oku. Yine anlayamıyorsan yada anlamamazlıktan geliyorsan ya trolsündür yada bağlantıları değerlendiremiyorsundur. Uğraşma.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Okuduğunu anlayamamışsın. An az 5 kere daha oku. Yine anlayamıyorsan yada anlamamazlıktan geliyorsan ya trolsündür yada bağlantıları değerlendiremiyorsundur. Uğraşma.
    mmo kafasına girip asansörü denetleyemez,apartmana sokmayın.zaten bu tüm odaların işi yakında bitiyor çokta iyi oluyor.

Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Üslübunuza özen gösterin. Kurduğunuz cümleler hoş değil. Size asansörünüzle başarılar dilerim.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

Sayfa 933/1014 İlkİlk ... 433833883923931932933934935943983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •