Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 794/1014 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Şimdi baktım hakikaten ilan yayından kalkmış gözüküyor.Sanırım bunları ayda bir güncelleme olayı var.İlan aktifleşince tekrar haber veririm.Eve gelince çekmeköyü biliyorsanız ekşioğlu beşyıldız sitesini bilirsiniz.Ekşioğlu beşyıldız 1 de E BLOK 85/1 anahtar güvenlikte.İlgilenen olursa eve bakabilir, bakan arkadaşa özelden telefonumu yazarım.Valla emlakçı ilanı gibi oldu kusura bakmayın.Bana sorarsanız oturma dışında şu zamanda gayrımenkule para bağlanmaz benimki dahil))))))))))
    Ben de Çekmeköy deyim...beş yıldız ı iyi bilirim..kargaya yavrusu şahin gibi gözükür derler, bence muhit iyi, site de iyi...biraz sabır, fiyatınız da makul bence...gerisi kısmet.

Emlakta 2018 beklentileri!
    Emlakta 2018'de beklentiler ne? Fiyatlar düşecek mi? Yükselecek mi? Yatay mı seyredecek? 2017 emlak açısından zor bir yıldı. 2018 bitmekte olan yılı aratacak. 2019'da da 2018'i arayacağız.
    http://www.tebernuskirecci.com.tr/em...eri-99704.html

Umut abi dese hadi neyse, beton fetişistleri , Beylikdüzünün en GÜZEL en KIYMETLİ ! sitesinde dairesi olup alıcı çıkınca satmayıp fiyat yükseltenler saldırsın dursun amma velakin BETONCUNUN hası böyle dedikten sonra hala laf söyleyecek var mı merak ediyorum.
    Budamı GOL değil !...

3.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Emlakta 2018'de beklentiler ne? Fiyatlar düşecek mi? Yükselecek mi? Yatay mı seyredecek? 2017 emlak açısından zor bir yıldı. 2018 bitmekte olan yılı aratacak. 2019'da da 2018'i arayacağız.

Umut abi dese hadi neyse, beton fetişistleri , Beylikdüzünün en GÜZEL en KIYMETLİ ! sitesinde dairesi olup alıcı çıkınca satmayıp fiyat yükseltenler saldırsın dursun amma velakin BETONCUNUN hası böyle dedikten sonra hala laf söyleyecek var mı merak ediyorum.
    Budamı GOL değil !...
    hahaha...

ağaoğlundan bile daha betoncu birisi bunu diyorsa

inşaat ölmüştür.

üzerine toprak atma vakti gelmiştir.

birkaç puanlık faiz artışı

son kalan betoncularıda tamamen bitirir.

4.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku

Budamı GOL değil !...
    Adamın dediğini yapan satıcılar g.tü kurtaracak. Ben bulunduğum yerde emlakçılara aylardır aynısını söylüyorum. Evini satmaya niyeti olan ev sahiplerine eski camlar bardak oldu deyin. Yoksa zor satarlar. Deniz bitti.

LG-K535 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    hahaha...

ağaoğlundan bile daha betoncu birisi bunu diyorsa

inşaat ölmüştür.

üzerine toprak atma vakti gelmiştir.

birkaç puanlık faiz artışı

son kalan betoncularıda tamamen bitirir.
    Gerçekler acı ve söylenmesi gerekiyordu. Durum çok aşikar artık. Saklanamaz ve ötelenemez.

LG-K535 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku

Budamı GOL değil !...
    Tebernüş bey dün ne diyorsa bugün de aynısını söylüyor.Yeni birşey söylemiyor ki adam...Uzun vadede konut alan kazanır.Sıkışıp satanların haricinde fiyatlar düşmez..Aksine yükseliş eğiliminde olur..Maliyetler fiyatlara mutlaka yansır, matematiğe uygun olmayan evlerin düzeltmesi devam eder diyor..Konut almak için fırsatlar yılı diye de sonuca bağlamış.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    2014 yılından beri takip ettiğim ve ara ara güncelleme geldikçe bu sayfa da paylaştığım favori ilanım ilk çıktığından beri $fiyatından ilandaydı.. TL ye geçmiş, Doların devri bitti diyebiliriz YTD..

umarım 2018de satılır...

SELÇUKLU KONAKLARINDA, SIFIRLANMIŞ ŞEREFİYELİ ÇATI DUBLEKSİ
    İlan No: 483416298
    https://www.sahibinden.com/ilan/emla...83416298/detay

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu ev güneş ile birlikte dönüyormu? Yoksa ülkemizde ortalama maaşların 3.000 tl olduğunu düşünürsek; 2.750.000 TL bana biraz pahalı geldi de...

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    Tebernüş bey dün ne diyorsa bugün de aynısını söylüyor.Yeni birşey söylemiyor ki adam...Uzun vadede konut alan kazanır.Sıkışıp satanların haricinde fiyatlar düşmez..Aksine yükseliş eğiliminde olur..Maliyetler fiyatlara mutlaka yansır, matematiğe uygun olmayan evlerin düzeltmesi devam eder diyor..Konut almak için fırsatlar yılı diye de sonuca bağlamış.
    İnşallah konut yılı olur da şu benim ev satılır))))Şaka şaka.Benim ev satılmayacak ben anladım, verdiğim 2 emlakçı da piyasa kötü zaman alır falan deyip duruyorlar.Emlak işine gelince tebernüşün sözü kriter olamaz .Adam emlak sitesinden para kazanıyor.Emlak piyasası çökse kim emlak sitesine girip de tebernüşe allahın dağı köyündeki dağbaşı konakları prim yapar mı ne düşünüyorsunuz diye soru sorar.Emlak işi banker işine dönecek ,bence son yıla girdik ,bu yıl projeler patlamaya başlar.Patlayan proje çok da medyadan saklanıyor.

Sayfa 794/1014 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •