Special Days Image

Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
Sayfa 237/1014 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    O paranın yarısından azı ile Avrupa'da kendi krallığını kurar insan. Hiç bir çabaya da gerek yok.
    En onemli getiri AB vatandasligi saglamasi.

http://bigpara.hurriyet.com.tr/haber...yor_ID1439260/

Burada yaziyor, Bankalarin faiz yarisini durdurmak icin AB den ucuz kredi alip, kamu bankalarinin ucuz kredi vermesini saglamaya calisiyorlar.

AB vatandasligi ucuz kredinin yolunu da aciyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Millet kafayı yemiş.

http://www.lodgis.com/en/paris,apart...ris-9.mod.html

Bitcoin de kabul ediyorlar ödeme olarak.
    Oha çok iyiymiş ... paris de epey ucuzlamış bizim fiyatlar pahalı kalmış buna göre bence...

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Oha çok iyiymiş ... paris de epey ucuzlamış bizim fiyatlar pahalı kalmış buna göre bence...
    Paris ucuz değil. Bizimkiler hayal aleminde yaşıyorlar.

Parası olan da Paris/İstanbul arası arbitraj yapamıyor çünkü Avrupadaki kültüre uyum sağlamak için yeterli altyapı yok. (dil, eğitim vs...)

Avrupa'da adamı idare etme yok. Suç işledin mi tak ceza. Burada aman abi idare et, ben bilmem neyin oğluyum falan filan.

O linkini verdiğim evin etrafında defalarca tur atmışımdır. Dün döndüm oralardan. Daha yere adım atar atmaz pasaport sırasında kaynak yapan hıyarları görüyorsun. Millet uyarıyor sıra var diye sallamıyor. Uçurum var batı ile aramızda.

Bir başka yabancı aile (artık hangi dağ kabilesinden geldilerse) çocukları pasaport memurunun arkasına geçti koşuyor. Polis bunlara çıkıştı ama çıkışmaz olaydı. Baba olacak hıyar polisin önünde bankoyu yumrukladı "show respect!" diye bağırıyor. Millet kendini zor tuttu belasını ***eceklerdi hıyarın. Polisin ağzı var dili yok. Yediği lafla kaldı.

Yani polise sövsem bıyık (başka olaylarda gösterdiği orantısız tepkisi yüzünden), sövmesem (bu olayda pasif kaldığı için) sakal. Dengemiz yok. Ben anlamıyorum o hıyar evladı Fransadaki polise aynı muameleyi yapabilir miydi.

Neyse çıktım Atatürk'ten, döndüm taksiye bindim. Dayı sordu nasıl Avrupa güzel mi falan... Dedim güzel. Bu bir gömmeye başladı malum şahsa, aklım çıktı ********im böyle bir şey görmedim. Şok oldum. Bu millet nasıl bu arabaları alıyor, ben kiramı zor ödüyorum, bu tatile gidenler kimler diyor. Dedim ki sizin taksici güruhu seviyor aslında malum şahsı falan, iyice harlandı. Sayıp sövdü ininceye kadar.

Böyle işte

4. Paris'te 5 senedir emlak fiyatları düşük faizlerden ötürü rekor kırıyor. Yüzde 5 peşinat ile yüzde 1 faizle ev alınıyor, o yüzden kiracı bulmak ciddi bir sorun olmuş durumda.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Millet kafayı yemiş.

http://www.lodgis.com/en/paris,apart...ris-9.mod.html

Bitcoin de kabul ediyorlar ödeme olarak.
    emlak vergisi nedir?

insanin uykularini kacirtacak emlak vergisi var batida

guzelim Istanbul bedava

Bogazda 50 milyon dolarlik yalida oturan kodaman 300-500 TL falan veriyordur heralde

tabiki degeri yuksek kalir

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    emlak vergisi nedir?

insanin uykularini kacirtacak emlak vergisi var batida

guzelim Istanbul bedava

Bogazda 50 milyon dolarlik yalida oturan kodaman 300-500 TL falan veriyordur heralde

tabiki degeri yuksek kalir
    2 milyon dolarlık ev alan adam vergisini de düşünür müdür raadol.

O vergi yüzünden Paris'i bırakıp İstanbul'da yaşayacak adamın da ben ta

7.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    2 milyon dolarlık ev alan adam vergisini de düşünür müdür raadol.

O vergi yüzünden Paris'i bırakıp İstanbul'da yaşayacak adamın da ben ta
    Ben de..!

Aynen arkadaşım.

Ben de ta ..... na ......yım.

Sayfa 237/1014 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz