Sayfa 51/71 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 566 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

1. Abu dabi havalimani isinde problem vardi. On yillik proje 2012 - 2022.

Daha dogrusu BAE ile siyaseten yasanan sorunun turk sirketlere kesilen faturasi vardi.

Son zamanlardaki yakinlasmalar neticesinde anlasilan abu dabi havalimani isi de cozuldu.

Geriye kalan isler icin 25 m dolarlik teklif kabul edildi dendi.

Simdi; bu isin %99 unu tamamladik paramizi verin yoksa tahkime gidiyoruz dediler.

Sonra anlastik 25 m dolarlik daha dediler de biten islerin tahkime gidilecek kismi kac paraydi neye anlastiniz.

Bedelli neden yuzde 32,5. Daha da soysaydi ya bizi yuzde 100 mesela. Sermaye tavani buna musade ediyordu.

2. Orkun bey burada ne demek istediniz? Zira ben artık kar zarar satıcam, bu kadar saçma hareketler yapan bir şirket olamaz.

Alıntı Originally Posted by orkun yardimci Yazıyı Oku
    Abu dabi havalimani isinde problem vardi. On yillik proje 2012 - 2022.

Daha dogrusu BAE ile siyaseten yasanan sorunun turk sirketlere kesilen faturasi vardi.

Son zamanlardaki yakinlasmalar neticesinde anlasilan abu dabi havalimani isi de cozuldu.

Geriye kalan isler icin 25 m dolarlik teklif kabul edildi dendi.

Simdi; bu isin %99 unu tamamladik paramizi verin yoksa tahkime gidiyoruz dediler.

Sonra anlastik 25 m dolarlik daha dediler de biten islerin tahkime gidilecek kismi kac paraydi neye anlastiniz.

Bedelli neden yuzde 32,5. Daha da soysaydi ya bizi yuzde 100 mesela. Sermaye tavani buna musade ediyordu.

3.  Alıntı Originally Posted by martel Yazıyı Oku
    Orkun bey burada ne demek istediniz? Zira ben artık kar zarar satıcam, bu kadar saçma hareketler yapan bir şirket olamaz.
    Sizin paraniz sizin karariniz.

Benim kararim ise SABIR.

Sebebini anlatmaya calisiyorum,

4. Anel-Anele-Amel-Amele misali..Yüksek miktarda(İzafi) bekleyenlere sabır dilerim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,764
    Toplayın bakalım. Ucuz buldunuz. Sonra ky kafasına çakarsınız.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/998717

6.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Toplayın bakalım. Ucuz buldunuz. Sonra ky kafasına çakarsınız.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/998717
    küçük yatırımcıda akıllı olsun buralardan alsın .. gidip 7-8 lerden almasın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,764
    ANELE - ANEL ELEKTRIK Alış 2,120 TL | Satış 2,130 TL | Saat ALSAT
    *Anel Elektrik'in vergi dairesine sunduğu tabloda 2021 yılı dönem net karı 44.718.874 TL

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,764
    PAY ALIM / SATIM İŞLEMLERİNE İLİŞKİN
    ÖZEL DURUM AÇIKLAMA FORMU
    24 Subat 2022 tarihinde Anel Elektrik Proje Taahut ve Ticaret A.Ş. payları ile ilgili olarak 1.98 fiyat aralığından 300,000 adet alış işlemi ortaklığımızca
    gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Anel Elektrik Proje Taahut ve Ticaret A.Ş.. sermayesindeki paylarımiz 24 Subat 2022 tarihi itibariyle %20 sınırıni aşmıştır.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1004964

Sayfa 51/71 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •