Sayfa 190/240 İlkİlk ... 90140180188189190191192200 ... SonSon
Arama sonucu : 1920 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1. Sn @TheTaurus Kabaca bir çeyreklik kar tahmininiz var mı.Syg.

2.  Alıntı Originally Posted by YAŞLIKURT Yazıyı Oku
    Sn @TheTaurus Kabaca bir çeyreklik kar tahmininiz var mı.Syg.
    Sayın Yaşlıkurt, Brisa için ulaşabildiğim bir veri olmadığı için bir kar tahmini paylaşmak istememiştim.

Lakin bir görüş olarak otomotiv sektörünün gidişatından yola çıkarak 640 milyon - 680 milyon TL arasında bir kar gelebilir diye düşünüyorum 2.çeyrekte. Tahminim sapması yüksek olabilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Teşekkür ederim cevabınız için , elbette yanılabiliriz hiç dert değil.Beklediğiniz kar gayet güzel rakamlar , Umarım gerçekleşir.Syg.
     Alıntı Originally Posted by TheTaurus Yazıyı Oku
    Sayın Yaşlıkurt, Brisa için ulaşabildiğim bir veri olmadığı için bir kar tahmini paylaşmak istememiştim.

Lakin bir görüş olarak otomotiv sektörünün gidişatından yola çıkarak 640 milyon - 680 milyon TL arasında bir kar gelebilir diye düşünüyorum 2.çeyrekte. Tahminim sapması yüksek olabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by YAŞLIKURT Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim cevabınız için , elbette yanılabiliriz hiç dert değil.Beklediğiniz kar gayet güzel rakamlar , Umarım gerçekleşir.Syg.
    Ne demek rica ederim. Hayırlısı olsun.

5. DENİZ yatırım 2.çeyrekte BRISA için 418 milyon TL net kar tahmini yapmış. Başka kurumda henüz tahmin görmedim.
    Deniz yatırım tahmini beklentimin altında, bakalım ne olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by TheTaurus Yazıyı Oku

Haftasonu tahminim üzerinde biraz daha düşündüm. 2.Çeyrek petrol ve hammade fiyatlarındaki artışı düşünerek biraz revizyon yaptım.

Kar marjlarının 2.çeyrekte 1.çeyreğe göre bir miktar düşeceği varsayımıyla 540 milyon tl ile 580 milyon tl arasında gelebileceğini düşünüyorum. Deniz yatırıma göre hala iyimserim gene de tam anlamıyla emin olmak mümkün değil tabi.

7. Bir tahmin de Gedik'ten gelmiş. Listeye ekledim.

KURUM NETKAR (MİLYON TL)
    DENİZ 418
    GEDİK 423

8. Nerde bizim samancı..

Sayfa 190/240 İlkİlk ... 90140180188189190191192200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz