Sayfa 117/262 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 929 - 936 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    ne olursa olsun herkes gider kuluçka kalır çünkü belli bir hedefi yok. arsan hesabı açmış o kadar.

sadece 4,80-90 arasından aldığı 25 lot trade malını satmak için 7-7,50 arasını bekliyor.
    Ben Ekim Ayı başındaki endekste ki muhtemel önemli düzeltme sırasında (2. yada 3.gün) tekrar girerim diye planlıyorum..
    O güne sağ kalırsak kendimizi hatırlatırız. inşallah hocam..

2.  Alıntı Originally Posted by NASRA Yazıyı Oku
    Koltuk altından tutulmasını beklerken koltuk altına verdiler galiba. Siz alttan satıp üstten almaya devam edin ancak bu kadar isabet düşmanı olur insan. Çok güldürdünüz çok. Ytd
    Bu arada kimin koltuk altından tutulduğu kimin eline verildiği belli oldu sanırım

3.  Alıntı Originally Posted by TEKFAZ Yazıyı Oku
    Ben Ekim Ayı başındaki endekste ki muhtemel önemli düzeltme sırasında (2. yada 3.gün) tekrar girerim diye planlıyorum..
    O güne sağ kalırsak kendimizi hatırlatırız. inşallah hocam..
    Önemli olan ara sıra parayı cepte hissetmek belki tekrar alicaz belki gidecek veya düşecek ama kazanıp kazanamadigima bakarım.Arsan her zaman alım fırsatı verir.Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by TEKFAZ Yazıyı Oku
    Bu arada kimin koltuk altından tutulduğu kimin eline verildiği belli oldu sanırım
    Elde mal kalmayınca başkalarının yazılarını paylaşmaya başladılar. Ytd

5. 5 lerde iken 3 vakte kadar gidecek dedim geldiği yer 6.30 lar sizin kadar hava atmıyorum. Çünkü sadece tutturdum. Kasılacak bir durum yok. Arsan kendi istediği zaman gider. Hesabı olmaz bu işin. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by NASRA Yazıyı Oku
    Elde mal kalmayınca başkalarının yazılarını paylaşmaya başladılar. Ytd
    Doğru ;Aynı birlerinin aylarca yaptığı gibi...
    ayrıca kasmaya gerek yok 2 hafta önce çok şükür kazandık kazanacağımız kadar. Geçen hafta 5,80 altına gelmediği için hisse almadım, Endekse güvenemedim ,tercih meselesidir. Sen dahil kim hakkediyorsa helali hoş olsun (Herkesin cebi ayrı sonuçta)

7.  Alıntı Originally Posted by TEKFAZ Yazıyı Oku
    Doğru ;Aynı birlerinin aylarca yaptığı gibi...
    ayrıca kasmaya gerek yok 2 hafta önce çok şükür kazandık kazanacağımız kadar. Geçen hafta 5,80 altına gelmediği için hisse almadım, Endekse güvenemedim ,tercih meselesidir. Sen dahil kim hakkediyorsa helali hoş olsun (Herkesin cebi ayrı sonuçta)
    Kazanan herkese helalinden bereketli olsun

8. Saatlik doji oluştu. 6.28 alti saatlik kapanişta stop olurum. Ama 6.37 saatlik kapanis yaparsa da tadindan yenmez. Y.T.D.

Sayfa 117/262 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •