Sayfa 394/1024 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494894 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Az önce fiinasbank müşteri temsilcisine ING %13 faiz veriyor dedim. bende %13,20 verebilirim dedi.. daha önce 11 üzerine vermiyordu yükselme olacak gibi ama usd de sıkıştık kaldık

2. Çin bankası temdit 13.00 oranında bağlandı .

Hoşgeldin eksi 50 baz puan veriyor .

Oran olarak geriden takip ediyor .

Genelde diğer bankalarda 50 baz puan o şekilde düşük teklif ediyorlar .

Paranın da eskisi yenisi olur mu aynı gsm operatörleri gibi buda .

Not : Temdit benim değil bir yakınımın bilgi vermek için yazdım .

Burgan oranı iyi demek ki haftaya faiz artırımı bekleniyor o tarafta sanırım .

3. https://www.bloomberght.com/haberler...minini-dusurdu

UBS 3 aylık USD tahminini 3,80 TL den 3,50 TL ye indirdi... Kısaca 3 ay sonra USD 3,50 TL olucak diyor... 3,50 TL de dip yaptıktan sonra sene sonu 3,80 TL den kapatacak diyor...

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Çin bankası temdit 13.00 oranında bağlandı .

Hoşgeldin eksi 50 baz puan veriyor .

Oran olarak geriden takip ediyor .

Genelde diğer bankalarda 50 baz puan o şekilde düşük teklif ediyorlar .

Paranın da eskisi yenisi olur mu aynı gsm operatörleri gibi buda .

Not : Temdit benim değil bir yakınımın bilgi vermek için yazdım .

Burgan oranı iyi demek ki haftaya faiz artırımı bekleniyor o tarafta sanırım .
    Benimde mevduatımın bir kısmı o bankada eskiden daha iyiydi.Temdit olunca hoşgeldinle aradaki makası epeyce açık tutuyorlar.Pazarlık falana hiç yanaştıklarını görmedim banka sitesinde yazılan oran neyse onu teklif ediyorlar.Ketumlukları büyük bankaların MT ile benzer.

5. Akbank a 50 bin usd yatırmaya gittim, ticari müşteri olarak gözüküyor muşum. Tamam vazgeçtim o zaman dedim.

Hemen toplandılar 2-3 kişi başıma düzeltiriz efendim alalım falan sıkıştırıyolar, ilginç.

Neyse sonuç akbank 3.40 verdi , fiba 3.75 , fiba dan bağlandı.

6. Değerli Üyeler,

Görülen o ki yavaş yavaş mevduat faizleri aktif bono faizine yaklaşıyor ve hatta geçmek üzere.

Şayet brüt % 14.30 oranı üzerinde faiz veren Banka var mı ?
    Cevaplarınızı bekliyorum.

7. Bu arada merak ettiğim diğer bir mevzu ise burger rodeo falana yatırdıgımız usd ve eur lar 100.000 tl si mevduat garantisine sayılıyor mu akbank mtsi sayilmiyor diyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Bu arada merak ettiğim diğer bir mevzu ise burger rodeo falana yatırdıgımız usd ve eur lar 100.000 tl si mevduat garantisine sayılıyor mu akbank mtsi sayilmiyor diyor.
    Söz konusu sorunuzu BİMER kanalıyla (Bilgi edinme kanunu gereğince )Bankacılık Denetme Kurumuna yöneltme hakkınız vardır.
    Bu sorunuza istinaden 15 iş günü içinde resmi yazı olarak size elektronik ortamda cevap vermeleri gerekir.

BİMER LİNKİ:
    https://www.bimer.gov.tr/

Sayfa 394/1024 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •