Sayfa 4/1024 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Hayırlı olsun diyelim bizde.

Sent from my SM-N910C using Android mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by ihtiyar Yazıyı Oku
    Cuma günü odea 12.40 şekerbak 32 gün limitsiz 12

Ama bu oranların %15 stopaj payını düşünce pek tadı yok.
    bu oranların tadı değil hiç bir anlamı yok. ha paranı çöpe atmışsın ha TL de eritmişsin. kasımda sağolsunlar benide dolarcı yaptılar. Bundan sonra bana düşen yüksek dolar faizi alarak ortalama düşürmek.

Alıntı Originally Posted by ihtiyar Yazıyı Oku
    Cuma günü odea 12.40 şekerbak 32 gün limitsiz 12

Ama bu oranların %15 stopaj payını düşünce pek tadı yok.
    ki bu oranlar piyasanin en yuksegi normalde 11 hatta 9.10 veren var.
    12.40 da1.22 puan reel faiz var digerleri kafa kafaya yada negatif faiz aliyor ...

4. Yönetim yeni forum vesilesi ile rütbelerimizi de sökmüş oldu bu arada.

Askerlik yapanlar bilir, rütbe sökme işi savaşta yapılır, esir düşen askerin rütbesi anlaşılmasın diye. Bir de disiplinsizlik yapanlara uygulanır bu ceza, savaşta olmadığımıza göre cezalı sayıldık sanırım.

Neyse, yeni forumumuz hayırlı olsun. Nice yeni rütbelere.

5. Israrla negatif faiz uygulaması beni de isyan ettirdi ve son kuruşuma kadar dolara geçtim ancak dolar faizi 2.0 onuda zorla aldım 1.75 dedi pazarlık yaptım daha yüksek almak için bankaları dolaştım ama küçük bir ilçede hepsi ağız birliği etmiş yüksek bulamadım..

6.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    dostum istanbulda mısın
    Günaydın,

İstanbul'da değilim. Hayırdır?

7. ıngılızce versıyonun dan ızlıyourum şu an sıteyıı

ben Turkçe m bozuk ama bu sıte englısh versiyonundan ıslenınce benım kınden daha bozuk bır dılı mevcut

hayırlı olsun yenı sıte

mevudat dolar ve borsa takıbımde dır

mevudatı ve faızlerı ıse buradan takıb edıyo r ıdım uzun yıllardır dışarıdan

sayın ınanna ya selamlar hacı şakır vardı ınanna bılır ne oldu hacı şakıre gorulmuyor artık

8.  Alıntı Originally Posted by efeyle Yazıyı Oku
    Israrla negatif faiz uygulaması beni de isyan ettirdi ve son kuruşuma kadar dolara geçtim ancak dolar faizi 2.0 onuda zorla aldım 1.75 dedi pazarlık yaptım daha yüksek almak için bankaları dolaştım ama küçük bir ilçede hepsi ağız birliği etmiş yüksek bulamadım..
    burger veya odea olan bir şehire gidip hesap aç gerisini uzaktan halledersin. 4 faiz varken 2 ye mahkum değilsin.

Sayfa 4/1024 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •