Sayfa 450/1024 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Prensip olarak 0.25 puan için parayı taşımıyorum ama üzeri olursa taşıyorum... Geçen haftadan beri birçok bankada -Kamu Dahil-14 üzeri oran varken 12 lerden mevduat yapmak bana pek mantıklı gelmiyor...%1-2 puan lık fark mevduatçı için uzun vadede çok para yapar....

2.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    Exclusive vay vay vay.
    Bir biz exclusive olamadık.
    Teşekkürler.
    exclusive miş private mış hikaye bunlar.. sırf etiket..en fazla çay ikramını ince belli de değil de fincanda yapıyorlardır..
    10 milyon üstü mevduatı olanlar belki gerçek özel bankacılık hizmeti alıyordur onu bilemem..

3. Odea kadıköy 37 gün 8 haziran vadeli eski para 14,10 yeğen bağladı.

4.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    exclusive miş private mış hikaye bunlar.. sırf etiket..en fazla çay ikramını ince belli de değil de fincanda yapıyorlardır..
    10 milyon üstü mevduatı olanlar belki gerçek özel bankacılık hizmeti alıyordur onu bilemem..
    öyle demeyin , özel bankacılığı da gözünüzde büyütmeyin. 400 bin tl. ile de özelsiniz, 5 milyon tl. ile de... Ama markette kalite kalite fiyatlar nasıl değişiyorsa gerek özel gerek şube bankacılığında da paran kadar ( bazen de zekan kadar ) kazanırsın.

5.  Alıntı Originally Posted by ihtiyar Yazıyı Oku
    öyle demeyin , özel bankacılığı da gözünüzde büyütmeyin. 400 bin tl. ile de özelsiniz, 5 milyon tl. ile de... Ama markette kalite kalite fiyatlar nasıl değişiyorsa gerek özel gerek şube bankacılığında da paran kadar ( bazen de zekan kadar ) kazanırsın.
    Buradan iyi niyetlileri opuyorlar gibi bir anlam cikiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    hangi banka cok dusuk kalmis.
    yapıkredi verdi 34 gün daha çalışıp hesabımı kapatacam

7.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    100 k ya dusuk almissiniz temdit 2-3 banka haricinde artik en buyuk bankalar bile en azindan 12.75 verir bu miktara.....enpara hic kullanmadim tanismakta istemem orani gunluklerin en dusugu ..gunlukler dahi 13.50 de (kiraz vov oksijen ) ...turuncu 13.50 oksijen 14 yapmasini bekliyorum ...yani alternatif cok parayi dusuk baglamak tabi kisisel tercih
    burganla çalışmayı çok isterim ama en yakın denizlide var. şube sayısını artırsalar hiç düşünmeden hesap açacam.

8. mevduat sahipleri genelde çok sadıktır bankalarına.. hatta çoğunun piyasadaki faizlerden haberi bile yoktur.. müş. temsilcisi ne verirse artık.. mesela adamın 500 bin lirası var % 10 verseler 32 günde 3700 lira yapar.. adam diyorki bereket versin iyi para.. 1700 ünü yerim 2000 geri koyarım param da artar mis gibi.. bilmez ki parası eriyor..

ben ilk para taşırken çok şaşırmıştı müş. temsilcisi.. yahu 1.5 puan için banka mı değiştirilir demişti..

birde şu var..'' vallahi daha dün 2 milyona 12.00 verdim '' yahu sizin bankanın başka şubesi 14.00 veriyor.. daha yeni sordum.. '' yok öyle birşey imkansız '' eninde sonunda alıyorum istediğim oranı ama yoruyor gerçekten..

Sayfa 450/1024 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •