Sayfa 497/1024 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    bana merkez bankası kendi yukseltiyor izlenimi veriyor yine arap parası falan girecektir onlarda yuksekten bozsun diye yukseltiyorlardır epeydir bu yonde bi izlenim edindim...ruble real yerinde sayıyor icerde ekstra birsey olmayınca..boyle bi dusunce olustu bende...al sat yapanın isine yarar 53 al 60 sat yapanlar iyi kazandı
    Son 3 ayda Barcelona da 9000 konutu Türkler almış... (1,8 Milyar USD) Bunu da TL ile alamazlar... Döviz çıkışı tam gaz.. Ayda sadece Barselona için 3000 konut... Rakam bence çok büyük... O sebeble sıkılaşmak için artırmak zorunda kaldılar... Yüksek kura esnafın taahamülü ise kalmadı... Şu an için bu 150 bazlık faiz artışı ile TL 3 ay vade kazandı... Bu ay sonu bir ihtimal 3,52 yine görünebilir... Ve Ağustos'a kadar derhal acil ekonomik önlem alınmalıdır... Yoksa %15 lerden ödenen TL faizi 4,20 TL tokatı şeklinde tam gaz Ağustos'da gelir...

2.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    dialog part 2

..
    MT: Neden başka bankaya taşıyorsunuz memnuniyetsizlikmi vardır?
    BEN: Insanlar 0.25% fark nedeni ile para tasiyorlar.. (TL icin konusuyorum). Bankamiz bana ne faiz uygulayabilir.
    MT: Aşk olsun X bey 0,25 le mi taşıyacaksınız doları kaç faiz veriyorlar biz ne yapabiliriz? Sizin için hangi bankaya gidecek?
    BEN: Yok TL icin (0.25 i) dedim, USD 4.00% lere geldi 4.50% de olabilir- kontrol edecegim..
    Merak etmeyin; size devam, KK kullaniyorum, faturalar da sizde..
    kisa bi not; artik web uzerinden evadeli orani, sube faiz oranlarina gore hic cazip degil, yani sube avantajli..
    MT: Usd ye %4 faizmi veriyorlar piyasada hiç duymadım çokmuş.
    Genelde usd faizleri %2,5 max dır piyasada hangi banka veriyormuş ?
    BEN: odea burgan fiba icbc tbank etc.
    Bu kadar uzatmana bile gerek yok MT ile. Zira o oranları senden iyi biliyor. Standart tiyatrosunu sergiliyor. Büyük bankadaki MTmi rodeo da kendi mevduatinin pazarlığını yaparken yakaladım. Tabii istihbarat geldi. Rodeodaki MT lerde tam çakal büyük bankaların MT lerinin sahsi mevduatlarina yüksek oran veriyorlar. Reklam amaçlı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. Anadolubank 14.60 aktifbankın hiçbir esprisi kalmadı

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bu kadar uzatmana bile gerek yok MT ile. Zira o oranları senden iyi biliyor. Standart tiyatrosunu sergiliyor. Büyük bankadaki MTmi rodeo da kendi mevduatinin pazarlığını yaparken yakaladım. Tabii istihbarat geldi. Rodeodaki MT lerde tam çakal büyük bankaların MT lerinin sahsi mevduatlarina yüksek oran veriyorlar. Reklam amaçlı.
    Reklam amaçlı kaç veriyorlar 16 mi veriyorlar mı o zaman

5. Biraz önce oto galerici yeğenim Abank Suadiye de 600k parayı 33 gün %14,90 ile bağladı.

6. arkadaşlar bugün ing e turuncu hesabıma internet üzerinden eft yaptım hesaba geçmiş .para otomatik olarak mı günlük vadeliye bağlanıyor bir işlem yapmama gerek varmı?

7.  Alıntı Originally Posted by ihtiyar Yazıyı Oku
    Biraz önce oto galerici yeğenim Abank Suadiye de 600k parayı 33 gün %14,90 ile bağladı.
    süper bir oran muhtemelen bu hafta içi 15 ler konuşulacak aktif bonodan artık taşımaya değer bir oran

8.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    arkadaşlar bugün ing e turuncu hesabıma internet üzerinden eft yaptım hesaba geçmiş .para otomatik olarak mı günlük vadeliye bağlanıyor bir işlem yapmama gerek varmı?
    şayet turuncu hesaba geçmiş ise evet, yok vadesiz hesapta ise onu turuncu hesabınıza virman yapmanız gerek.

Sayfa 497/1024 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •