Sayfa 552/1024 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Şekerbank gece gündüz hesabı kullanan var mı %14 veriyor

2.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Enflasyon %10 a kadar düşmez bence herkez kafasına göre zam yapıyor dolar arttı vs.bahanesiyle.
    baz etkisiyle haziran temmuz ayı düşebilir.. yıl sonunu ise 10-11 arası kapar diye düşünüyorum..
    derseniz ki tuik'in enflasyon oranları ne kadar gerçek.. o ayrı bir konu..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,266
     Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    baz etkisiyle haziran temmuz ayı düşebilir.. yıl sonunu ise 10-11 arası kapar diye düşünüyorum..
    derseniz ki tuik'in enflasyon oranları ne kadar gerçek.. o ayrı bir konu..
    Benim ozel okullardan birisi %15.XX zam yapti bile.
    Digerinin ise daha insafli olacagini hic sanmiyorum.
    Bu fiyatin icinde ogretmen ucretlerinden tutun, gidaya, isitmaya, bakim onarima kadar bir suru kalem var.
    Yani fiyat az cok herkesin giderlerini yansitan bir kompozisyona sahip.
    Devlet benim emekli maasima o kadar zam yapmadi, Ocak 2018 de de yapmaz.
    Bu durumda 15% faiz az bile.
    Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,266
    Bugun cuma.
    Burada paza kuruluyor.
    Her cuma cumadan sonra soyle bir dolasiyorum sebze meyve fiyatlari ne durumda diye.
    Cogu zaman hic bir sey almadan eve geliyorum.
    Orada kendi aralarinda anlasip tekel olmus, haftanin her gunu bir baska yerde kurulan ve buranin halkini acimasizca soyan pazarcilar oldugundan minibuse atlayip rekabetin oldugu bir pazara gitmeye gayret ediyorum.
    Pembe domates hala 7.00 TL
    Syg,

Dudu nunda bu domates macera lari bizi üzüyor.fiyati düşse borsa artmasında n daha çok sevinecek😋

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bugun cuma.
    Burada paza kuruluyor.
    Her cuma cumadan sonra soyle bir dolasiyorum sebze meyve fiyatlari ne durumda diye.
    Orada kendi aralarinda anlasip tekel olmus, haftanin her gunu bir baska yerde kurulan ve buranin halkini acimasizca soyan pazarcilar oldugundan minibuse atlayip rekabetin oldugu bir pazara gitmeye gayret ediyorum.
    Syg,
    Ben salkim domatesi 3 liraya aliyorum erigi 4 tl ye istanbulun luks yerlerinde domates fiyati 8-9 tl ..
    Nerde hangi ilcenin hangi semtinde pazarda fiyatlar ne bilirim sirketin tahsis ettigi sirket araci kulllaniyorum ulaisim masrafim yok luks yerde 1 pazar arabasi 150 tl ye dolarsa bildigim uygun semt pazarlarindan 80-90 tl ye getiriyorum

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bugun cuma.
    Burada paza kuruluyor.
    Syg,
    Pazarda fiyatlar gerçekten yüksek. Lakin pembe domatesi hem de çok güzeldi. İzmir/karşıyaka pazardan 4.00 Tl ye aldım. Bu arada okul zammını yiyince faizler düşecek yerine 15 az bile demişsin

8. Oğlumun fibabank da 125k hesabı vardı. Temdit için 14.50 oran almış.

Sayfa 552/1024 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •