Sayfa 590/1024 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Bankalarda teminat kağıdı kalmamış !

http://www.haberturk.com/ekonomi/is-...harekete-gecti
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Sekerbankk gece gunduz hesap 14.00%
    degismedi ise.

Syg,
    Çok teşekkür ederim Dudu bey

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tatil den geldim. Ulkemiz muhtesem di. Yurt disinda karalar baglandigini sandigim ulkem cok guzel ve hala cennet gibi.. Neyse gezdik gorduk eglendik, paralar harcadik ekonomiye katki sagladik. USD larimi bi bankadan digerine biraz nakit olarak tasidim, nakit tasimak kisa mesafe bile olsa risk isi, sevmiyorum zaten boyle isleri ama neyse biraz da yorucu da olsa hallettim. Faiz oranlarimi biraz yukseltmis oldum.

Benim merak ettigim bir konu var; burada faiz alanlar, elde ettiklerini kullaniyor mu yoksa hep ustune hep ustune mi koymaktalar..
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bankalarda teminat kağıdı kalmamış !

http://www.haberturk.com/ekonomi/is-...harekete-gecti
    Her ne kadar yapılmayacak denilse de bedeli ne olursa olsun yapılacağı anlaşılmıştır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,061
     Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Tatil den geldim. Ulkemiz muhtesem di. Yurt disinda karalar baglandigini sandigim ulkem cok guzel ve hala cennet gibi.. Neyse gezdik gorduk eglendik, paralar harcadik ekonomiye katki sagladik. USD larimi bi bankadan digerine biraz nakit olarak tasidim, nakit tasimak kisa mesafe bile olsa risk isi, sevmiyorum zaten boyle isleri ama neyse biraz da yorucu da olsa hallettim. Faiz oranlarimi biraz yukseltmis oldum.

Benim merak ettigim bir konu var; burada faiz alanlar, elde ettiklerini kullaniyor mu yoksa hep ustune hep ustune mi koymaktalar..
    Bence hep ustune koymaktalar, korku daglari bekler

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku

sn servet, hangi bankaya hangi oranla taşıdınız?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Sekerbankk gece gunduz hesap 14.00%
    degismedi ise.

Syg,
    evet 90 gün boyunca %14 gecelik faiz devam ediyor. Hiü ve eft ücretli mi değil mi belirtilmemiş.
    tşkler
    http://www.sekerbank.com.tr/yatirimu...uat/gecegunduz
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

isbanka 1,9 idi (piyasada iyi diyordu MT bana) dedim havale ettigim miktari cekmek istiyorum, banka da para cikismadi tabi-
    onceden haberli degildi, neyse iki subede sorusturduk dedim ben Ankaraya gidicem ordaki subeye yollayin ordan alayim,
    oluru aldik, cektim hemen oradaki denize yatirdim nakiti 3.6 aldim (90gun uzeri)

365+ icin 4.1 lere gelmis onlar da...

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    sn servet, hangi bankaya hangi oranla taşıdınız?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 590/1024 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •